Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a pénz mennyire fontos nektek egy komoly kapcsolatban? 1-10-ig (1: egyáltalán nem fontos,10: nagyon fontos)

Figyelt kérdés
Csak őszinte válaszokat várok!
2013. jan. 16. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2
2013. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

7


a többi hogy jóképű és sportos legyen és ne koktél virslivel.


Bocsi a nyers de őszinte válaszomért!


24/n

2013. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

5- de azt nem határoztad meg :)

fontos is, meg nem is, lehetőleg keressen nálam többet (az egója miatt), ami nem nehéz, mert a számlákat be kell fizetni

amúgy sosem voltam anyagias, de ez változó, ismerek olyanokat, akiknek jobban számít a pénz

nyilván keress olyan partnert, aki hasonlóan gondolkodik, mint te és teljesíteni is tudod az elvárásait

2013. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem kell bocsánatot kérned, ezt kértem, köszi, hogy nem kamuzol. :)
2013. jan. 16. 19:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, mondjuk 7-8, de nem úgy, ahogy gondolod... az a fontos, hogy nagyjából "egy szinten" legyünk. Egy milliárdossal nem tudnék mit kezdeni... nyilván más az életmódunk, stílusunk, stb.

Tehát egy pasi se túl csóró ne legyen, se túl gazdag. Nekem ebből a szempontból fontos.

2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2.es, te fiú vagy szerintem
2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5-6, nem várom el egy fiutól, hogy gazdag legyen, de őszintén szólva kicsit rossz érzés volt, hogy vagy 3 barátom is olyan szegény volt, hogy nem mehettünk sehova, arra viszont nincs pénzem, hogy még az övét is fizessem mindenből.
2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is fiú a 2-es...


És azért az már itt is látszik, hogy minden korban, élethelyzetben más számít, de a hozzáállás hasonló...

Tehát ne kelljen "eltartani", mert azért az a nőnek is jócskán sérti az önérzetét, és azért legyen pénze arra a "szintre" - vagyis közös programok, nyaralás, stb. - amit én megszoktam, ami az életem része.

2013. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A.Romanov ***** válasza:
Ez kellemetlen mivel egy egyetemistának (mint én) még nincs pénze :)
2013. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jelen állapotunkban (amíg külön élünk) 1-2, viszont ha összeköltözünk 5-6 mind kettőnk részéről, hogy meg tudjuk teremteni az alapszükségletünket.
2013. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!