Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 honapja vagyunk együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapja vagyunk együtt, de Kedvesem negyedszerre is elöällt nekem azzal, hogy bizonytalan velem szemben, es nem tudja mi van vele. Szeret, de bizonytalan? Most en vagyok hülye, vagy ö?

Figyelt kérdés

Szoval mär nem az elsö alkalommal közli velem,hogy nem tudja mit akar tölem,ezert mär nem is fäj a dolog...Vagy inkäbb nem lep meg, tudom kezelni. Mintha mär nem värnek semmit a dologtol...

Kerek tanäcsokat,hogy mit ccsinäljak vele? Ugy erzem nem vagyok eleg jo neki,es nem engem keres...de akkor mert sir ha szakitunk,es mert keres meg utäna? Ez valami betegseg?Esetleg depresszio?


Köszönöm a välaszokat!

Adrienn



2013. jan. 17. 11:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit mi van ezekkel a férfiakkal ?!!
2013. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok én megkérdeztem a páromat mit gondol erről és azt mondta túlreagálom. Hangulatától érzelmi dolgaitól függ meg hát az idegállapotát is függ éppen hogyan viselkedik.

Persze továbbra is bennem van a félsz, hogy mégsem ennyire egyszerű. Én is úgy érzem a 3 hónap alatt rájött, hogy nem is engem akar de nem meri bevallani. Ő sem akar szakitani azt mondja szeret de nem merek neki hinni mert amit mutat nem ezt támasztja alá. Szerintem le kell ülnötök megbeszélni, mondd neki, hogy döntse el mit akar mert ez igy téged teljesen kikészít.

2013. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan lehet mint az exem, aki súlyos szeretethiányban és depresszióban szenvedett ki volt égve képtelen volt szeretni elköteleződni és szerelmet érezni valaki iránt, de csakazértis maga mellett akar tartani valakit hogy legyen kivel beszélgetni alkalomadtán. Szexuális problémák voltak, konkrétan egyáltalán nem akart szeretkezni velem.

Ha Nálatok is hasonló a helyzet azt javaslom menekülj, ez csak megalkuvás csak időt vesztesz vele meg szerintem régen rossz ha valaki nem tudja eldönteni, hogy szeret-e. Lehet, hogy valójában nem érez irántad többet mint barátságot de hiányoznál neki ha nem lennél. Érzelmi analfabéták az ilyen pasik, nem tudják sem elfogadni sem adni a szeretet és kimutatni sem tudják persze.

2013. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Engem is a mai napig hivogat az ex, kétségbeesetten próbál része maradni az életemnek ki tudja miért...

Fél, hogy nem talál jobbat és megint magára marad. De ha ott vagy akkor nem kellesz igazán mert ez meg az meg amaz. Érzelmeik gyerekcipőben járnak. Szerintem nagyon rossz gyerekkora volt, az exemnek legalábbis az volt. Nem volt együtt a család, nem látott megfelelő családi mintákat nem volt megfelelően szocializálva anyu és apu sosem puszilták meg egymást ezért neki sem szokása. Nem volt hajlandó megpuszilni és kéz a kézben sétálni nyilvánosan. Eléggé elcseszett egy ember az ilyen, na... Akármi is az oka, ne vesződj vele egy pasi ne bizonytalankodjon ilyesmiben. Vagy kellesz vagy nem kellesz, döntse el.

Szerintem az ilyeneknek még Pamela ANderson sem kéne igazán mert egyszerüen nem tudnak mit kezdeni egy kapcsolattal. Nincs meg a minta, az alap hogy hogyan kellene ezt kezelni. Félnek, rettegnek az elköteleződéstől és a szeretet megélésétől. Senki nem elég jó, egyszerüen betegek, el lettek rontva. Egy langyos megalkuváson félelmen és gyerekes ragaszkodáson alapuló kapcsolatnál Te is, én is jobbat érdemlünk. Én szakítottam.

2013. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát,ez beszarás!!Már bocsánat...:D Tudjàtok mit mondott???Hogy nem tetszik neki az orrom!!:D
2013. jan. 17. 16:53
 16/19 A kérdező kommentje:
Szakítottunk...Már akkor is észre vehettem volna mikor befingott a szobába,ès nem szellőztetett ki..Én meg haza mentem és majdnem elhànytam magamat...Nem érdekeltem annyira..:)
2013. jan. 17. 16:56
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

De jól tetted, igazad adok Neked! A bunkóság netovábbja, amit művelt...

Én is ugyanigy voltam az exemmel ő meg a mellemet találta kicsinek. Meg simán rámszólt, hogy ez a ruha nem illik a cipőhöz mintha ő a szakadt kopott ezeréves cuccaiban full jól nézett volna ki. Borzasztóan igénytelen volt de még volt pofája nekem beszólni.

Ez a fingás dolog vicces, erről neki is az volt a felfogása, hogy akkor igazán intim és bennsőséges egy kapcsolat ha mernek egymás előtt fingani, büfögni is a felek. De ő legalább szólt előtte. Vagy utána :D

Azért ez durva, hogy a Te barátod még a szellőztetésre se vette a fáradtságot.

2013. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit képzelnek az ilyenek magukról! Bele vannak süppedve a maguk kis böfögős fingós igénytelen szegényes világukba IQ szintjük is alulról súrolja a nullát. Nem lehet tőlük sokat várni..

A másikat elfogadni képtelenek, szeretni meg pláne. Kár időt pazarolni ilyen emberre, sajnos 1 évet elvett az éltemből. Bárcsak fel lehetne ismerni előre, nem értem miért nem képesek az elején MEGMONDANI ŐSZINTÉN hogy nem kellünk miért kell húzni a másik idegeit és pazarolni az idejét bár nem hiszem hogy ésszel felérik mit jelent éretlenek hozzá felelősségérzetük is nulla. El kell kerülni az ilyet!

De még elvárja hogy jópofizzon vele az ember lánya pedig megmondtam exekkel nem pacsizok felejtsen el jobban megválogatom a barátaimat annál hogy ő közéjük tartozhasson!!

2013. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Letezikgyältalän olyan ferfi aki tiszta szivböl tud szeretni? Olyan kiäbrändult vagyok mindenböl...
2013. jan. 18. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!