Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kimennél külföldre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimennél külföldre?

Figyelt kérdés
Tizenévesként kaptam egy lehetőséget, hogy külföldön tanulhassak két éven keresztül. Sokat jelentene nekem ez a lehetőség, de van egy barátom. Még csak néhány hónapja vagyunk együtt, de nagyon szeretem, úgy érzem, ha létezik igazi, akkor nekem ő az. Nem tudok dönteni.

2013. jan. 20. 17:01
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy kétszer küldtem. Egy félév lenne Belgium, a második pedig Svájc. Nem várom el tőle, hogy távkapcsolatban éljünk, ő jó srác, jobbat érdemel annál, hogy nyáriszünetben meglátogassam.
2013. jan. 20. 17:18
 12/33 anonim ***** válasza:
47%

A barátod nem mehet veled?

Ha nem, akkor én maradnék.

2013. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Patrik24, en nem arra biztatom, hogy dobja a baratjat. Nem kell szakitania ahhoz, hogy kinnt toltson 2 evet, idonkent hazautazhat, skype-olhatnak, stb.
2013. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Patrik24 ***** válasza:
47%

13.

Szerintem ha valaki 3-4 havonta látja egymást, az csak kínzás, nem kapcsolat. A távkapcsolatok nem igazi kapcsolatok (szerintem, sokan más véleményen vannak).

2013. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
A távkapcsolat pont azt öli meg ami egy friss kapcsolatban benne van. Nem lennének közös kalandjaink, néhány havonta pár nap éppen arra elég, hogy összejárjunk, mint dugócimborák...
2013. jan. 20. 17:26
 16/33 Patrik24 ***** válasza:

15.

Pont erre gondoltam.

2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
nekem is nehéz döntés lenne, de maradnék...
2013. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyeség, hogy megöli. Fiatalok vagytok és tudtok egymásra várni, ha tényleg akarjátok. Az nem is lenne szerelem, ha nem. Úgy gondolkoztok mintha rohanni kell és muszáj valakivel lenni, mindegy kivel. Akkor szakíts a pároddal és nézd az eget milyen szép. Különben is elég egyértelmű, ha a párod lenne az igazi akkor nem gondolkodnál ezen!!
2013. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Kimennék gondolkozás nélkül.

Párkapcsolatod bármikor lehet, külföldre viszont nem mehetsz akármikor. Hiába van boldog párkapcsolatod, ha pl itthon kell nyomorognod és nem lesz munkád, pénzed. Azon kívül tizenévesen elég kevés az esélye annak, hogy az ember az élete párját találta meg, aki majd 100 éves korában fogni fogja a kezét a halálos agyán, ezt még csöpögős romantikus válaszolók is elismerhetik.

2013. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon sokan a brazil szappanoperákon nőttek fel itt, meg azon, hogy a szerelem minden fölött.


Már válaszoltam a kérdésre korábban.


Bár nekem tanulásra nem volt lehetőségem külföldön, de munkákra lett volna az utóbbi 1 év alatt. És ezek nem ügynökségek által beígért ""csoda-melók"" voltak, hanem olyan munkám van,ahol keresni kell a lehetőségeket és a külföldi utak csak plánék.


szóval van egy barátnőm. Több, mint 1 éve vagyunk együtt. Hívtak ki thaiföldre 3 hónapra(1 hó meló, 2 hó buli), azt mondtam, hogy nem megyek, mivel barátnőm van.Egy barátom kiköltözött Londonba, akinek ugyanaz a szakmája, mint nekem, csak ő sokkal jobb nálam, így tudott volna segíteni. Mit mondtam? "Most nem lehet". Csakis a barátnőm miatt. Karácsony előtt megint volt egy lehetőség, kimenni Prágába 3 hétre. Ugyanazt mondtam, mivel tudtam, hogy a barátnőm a 3hetet sem bírná külön.


Mi történt aztán? dec legvégén kiderült,hogy 1 évig össze-vissza hazudozott nekem. Én kb az életem odaadtam volna érte, és egy csomó pénzről/kalandról/ismerősökről lemondtam miatta. Miért? Hogy aztán kiderüljön, hogy az egész egy hazuság volt.


Ne áltasd magad! Nagyon fiatal vagy, 99,9% az esélye annak, hogy NE maradj együtt ezzel a barátoddal. És ne aggódj, nem lesz az, hogy az életed végén azt fogod bánni, hogy "na az a fiú!De kár, hogy itt hagytam, vele élhettem volna le az életem". Ilyen megint csak a filmekben van, viszont hogyha nem mész ki tanulni, azt nagyon hosszú évekig bánnni fogod, pláne, hogyha balul sülnek el a szerelmek.



Ami ma még örökké tartónak tűnik, az holnap már csak szép, vagy kevésbé szép emléknek. Ezt soha ne feledd.

2013. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!