Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kimennél külföldre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimennél külföldre?

Figyelt kérdés
Tizenévesként kaptam egy lehetőséget, hogy külföldön tanulhassak két éven keresztül. Sokat jelentene nekem ez a lehetőség, de van egy barátom. Még csak néhány hónapja vagyunk együtt, de nagyon szeretem, úgy érzem, ha létezik igazi, akkor nekem ő az. Nem tudok dönteni.

2013. jan. 20. 17:01
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Szia. Én a helyedbe kimennék, ha valóban annyira szeret az a srác akkor kibírja. Régen amikor kötelező volt a katonaság akkor sem látták egymás túl gyakran, aztán mégis együtt maradtak az emberek.
2013. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Patrik24 válasza:

És szerintem a birka mentalitás a lehető legnagyobb hiba amit valaki elkövethet az életben. Azért tenni a dolgokat úgy, mert a legtöbben ezt teszik. Ez az első lépcsőfok az átlagosság, átlagos kereset, átlagos unalmas élet irányában."


Hmm, szóval akkor aki az autópályán a normál irányban halad, az birka, az az igazi egyéniség, aki szembe megy a forgalommal...:) Az a baj, hogy egyesek azt gondolják, hogy csak azért, mert valamit ellenkezőleg csinálnak, már automatice egyéniségek lesznek, és nem állnak be a sorba. Van a birkaság felett a józan ész. Persze van jó sok más dolog, amit máshogy kell látni, mint az átlag, de ezek szerintem nem akkora ördöngősségek.


Magyarországon nincs pénz, nincs sok lehetőség, pláne vidéken. Ha van is lehetőség, és beletenyerelsz a nagy lóvébe, akkor meg ha valakinek elkezdi csípni a szemét, akkor könnyen ellehetetleníthetnek, de sokszor még rosszabb. 15 év múlva a "fémkereskedő brazilok" száma akkora lesz, hogy egy vidéki iskolában már közel lesz a fele-fele arány a magyar-"rezes" között. És akkor próbáld meg majd arra tanítani a gyereked, hogy tisztességes boldogulás stbstb.



Külföldön sincs már annyi lehetőség, de mindenképpen érdemes innen elhúzni a fenébe, amilyen hamar csak teheti az ember.

2013. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Ki hát,istenem ilyen lehetőséget egy f@szért kihagyni?

Gondolkodj el,fogsz beszélni 2-3 nyelvet ha lesz egy jó szakmád akkor ,,na most hova menjek dolgozni ahol fizetnek 2 millát vagy ahol 3-t de heti 40 órát azért kell dolgozni."

Vagy itthon elmész majd nettó 200-ért és lesz egy ,,pasid" .

Menj te,meg fogod bánni,se pin@ se egy f@szi nem ér annyit ,hogy kihagyjon az ember egy ilyen lehetőséget.

Felejtsd el,szakíts vele aztán go,hidd el.Egy percig se gondolkodnék rajta,hogy menjek,én ezér se akarok hosszútávú kapcsolatot,mert kilátásban van,hogy megyek.


25ffi

2013. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!