Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kimennél külföldre dolgozni?...

Kimennél külföldre dolgozni? Esetleg le is telepednél ott?

Figyelt kérdés

Vagy már kint vagy? Ha igen, mióta?

Akármilyen munkát elvégeznétek külföldön?


2011. márc. 26. 17:25
 1/5 anonim válasza:
Hát én tervezem hogy kimegyek angliába,főképp a munka miatt. Bár nem egy leányálom ott sem,de a fizetés jó.
2011. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már kint vagyok 2007 óta Angliában

Vannak melók amit nem csinálnék meg itt sem..Pl: nem takarítanék wc-t senki után..De nem a takarítással van bajom,hiszen jelenleg is irodát takarítok,és bejárónőként dolgozom..Ma már annyi melóm van,hogy sokszor vissza kell mondanom..De ez így jó..Amíg van meló addig nem félek..

De nem szeretnék végleg kint maradni..Mégiscsak bevándorló segédmunkás vagyok...Még pár év kint,és utána boldogan megyek haza...(csak megvárom míg a fiam kilép a nagybetűs életbe)

<38/N>

2011. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kimennék, de semmiképpen nem ilyen cselédmunkára, mert az nagyjából szakmai öngyilkosság lenne. Jelenleg külföldi ösztöndíj szerzésén fáradozom, és bízom benne, hogy sikerül olyan kapcsolatokat kiépíteni, hogy tudok majd a szakmámban dolgozni.
2011. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pontosan milyen szakmában?

szerinted pénzügy és számvitellel el lehet helyezkedni kint? (nem kimondottan könyvelésre gondolok) pl. Németországban?

2011. márc. 27. 00:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már voltam kinn, de hazajöttem.

Recepciós voltam, de meguntam. A munkát is és a kint létet is.

2011. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!