Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolatból lehet rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból lehet rendes kapcsolat?

Figyelt kérdés

Főleg pasiktól várnám a választ a kérdésemre.

A pasival kikötöttük, hogy csak szex (ez votl találkozásunk célja is), de én nő vagyok és nem tudom úgy kizárni az érzéseket. Közben megtaláltam az adatlapját egy társkereső honlapon és nem tudom, hogy csak velem van baja vagy már elkönyvelte, hogy nem keveri a dolgokat??? Eléggé tartja a határokat! Így jó lenne megtudni, hogy mit gondolnak a férfiak... Lehet szexből szerelem/kapcsolat?



2013. jan. 20. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 2 éves kapcsolat lett belőle. Szóval igen, lehet. :) 21/F
2013. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehet ... nem kizáró ok, de ha a pasi csak szexet akar tőled akkor már necces a helyzet
2013. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, 1,5éve együttvagyunk :) 20/L
2013. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet 4 évig voltunk együtt
2013. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azokból alakulnak ki a legjobb kapcsolatok (Tény)
2013. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

attól függ mi az oka arra, hogy nem nyílik meg feléd.


lehet igazából unszimpatizál veled, de a szex ugye meg kell.

ha nem erről van szó, akkor lehet belőle kapcsolat.

2013. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!