Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy a későbbiekben megváltozzon miattam?

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen akivel eléggé szimpatizálunk egymással, nagyon okos, értelmes, már a második diplomáját csinálja... ez mind szép és jó, viszont hetente többször tudom, hogy füves cigit szív ergo akármilyen hülyén is hangzik de szenvedélybeteg. Én viszont a teljes ellentéte vagyok, mániám az egészséges életmód, különösen az étkezés, a sport... És nem tudom, hogy mitévő legyek? Én ugyan még sosem találkoztam vele úgy, hogy be volt tépve, mondjuk nem is olyan régóta szimpatizálunk. Viszont nőcsábász is, amit mindig mondok is neki:) ő pedig mondja, hogy mennyire más vagyok azokhoz a lányokhoz képest akikkel ő el szokta szórakoztatni magát egy este erejéig (megjegyzem nagyon helyes srác) és, hogy pont ezzel a "tulajdonságommal" fogtam meg. Puszilgatja a kezem, és közben mondja, hogy nagyon ritkán csinálja ezt lánynak, és, hogy én mennyire különleges vagyok. Na mindegy lényeg a lényeg: Szerintetek a való életben is lehetséges az, hogy megváltozzon (értem ez alatt a füvezést) valaki a másik miatt vagy csak a tündérmesékben van ilyen és hagyjam a fenébe?
2013. jan. 19. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki akarja a másikat meg tud változni, ha nem akar nem fog :S
2013. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Feléig olvastam el és rájöttem, h felesleges a többit... na figyu.

A bio az egészségtelen és rálehet szokni...

A sima vicces cigire nem.... van ismerösöm aki van, hogy akár napi egyett is elvszivot 3-4 hétig folyamatosan aztán 2 hét szünet és semmi baja se volt... Én karatézok csak ritkán és mértékkel iszok alkoholt egészségesen étkezem nem iszok ilyne müanyagot mint mekis kaja és csak vizet iszok( tisztitottat) Nem dohányzom és sose fogok... de van, hogy néha néha elszivok egy vicces cigit, mert erösen happyvé tesz még ha am is happy vagy!

Ebbe semmi rossz sincs... és nem értem mért kéne megváltozni max a dohány amit belerak az rossz és honnan veszed, h szenvedélybeteg???? Ha nem biozik, akk nem látszik nem folyton kattog, h kéne már egy jo kis bigi csak heti párszor elmegy és nyomja........ Olvass utána adolgoknak vagy nem tom, ha megtetted, akkor az nem pont errre vonatkozott vagy biorol olvastál.

2013. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze ez az egész akkor lenne aktuális ha kapcsolat lenne belőle, de még eléggé az elején vagyunk az ismerkedésnek. Nekem is szimpi, mert tényleg nagyon jó ember, értelmes, külsőre is ott van csak az élete nem bejövős nekem. Mondjuk ezt a füvezés dolgot nem mertem még felhozni neki...
2013. jan. 19. 22:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és nyilván én sem vagyok szent életű, járok bulizni, alkoholt is iszom olyankor, nem erről van szót...:)
2013. jan. 19. 22:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves második. Ne haragudj, de nem vagyunk teljes mértékben egy véleményen. Engem igenis zavar(na) ha adott esetben a párom hetente mondjunk 4-5 alkalommal elszív egy "vicces cigit". :(
2013. jan. 19. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem bírnám elviselni a füveseket. Soha nem volt ilyen barátom és nem is lesz. Nálam a minimum, hogy ne kábítószerezzen.


Tudod, nekem ez az egész duma eléggé olyan kamunak tűnik. Ha valamit akarok és nehezen érem el, akkor én sem adnám fel és ugyanezt tenném.

2013. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!