Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatból párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatból párkapcsolatba, neki miért nem megy?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kapcsolatom ami már nem igazán működik, múltkor volt egy kisebb szakításunk is ekkor én megláttam valamit egy másik srácban és ő is bennem.. de a srácnak is van már egy régebb óta tartó kapcsolata. Na most én ezzel a sráccal nagyon jól éreztem magam, én képes is lennék érte ott hagyni a párom mert benne látok lehetőséget, de ő össze vissza beszél. Józanul azt mondja, hogy nem szereti a lányt, részegen pedig azt, hogy szereti, de mégis megcsalta velem józanul is tehát nem egészen értem... főleg, hogy közben mégis olyan szomorú mikor azt mondom neki, hogy ennek nincs jövője és hagyjuk egymást.. mellőzük az ocsmány hozzászólásokat, mert én nem csaltam meg a párom ez az alatt az idő alatt történt amíg nem voltunk együtt 1 hónapig. A kérdésem tehát az lenne, hogy ez a srác mit akarhat? És miért nem egyértelmű, vagy miért nem tud lépni?
2012. dec. 13. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Fűvel-fával ribancz.
2012. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vártam mást, aki az ilyen jellegű hozzászólását nem bírja magában tartani főleg, ha még kérve is van, roppant intelligens ember lehet. :)
2012. dec. 13. 00:22
 3/11 anonim ***** válasza:
"A részeg ember szavai a józan ember gondolatai"... :/
2012. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki pedig fűvel-fával összefekszik, annak baromi nagy lehet az érzelmi intelligenciája. :)

Tucatribi...

2012. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hmm.. fűvel-fával? összefekszik? ki mondta, hogy lefeküdtem vele? és ki beszélt itt több emberről? És a srácot régebb óta ismerem, mint a párom szivi, csak kár, hogy leragadsz ilyen apró részleteknél és az agyadig nem jut el a lényeg. :)
2012. dec. 13. 00:33
 6/11 anonim ***** válasza:

"mert én nem csaltam meg a párom ez az alatt az idő alatt történt amíg nem voltunk együtt 1 hónapig"


Baromira nagy az érzelmi intelligenciád, ha 1. hónapban az elsővel hemperegsz, aztán a 2. hónapban a másikkal, végül a 3. hónapban megint az elsővel. A kis EQ negatív. :)

2012. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem hemperegtem vele ez nem jut el a csöpp agyadig, na csók! :)
2012. dec. 13. 00:58
 8/11 anonim ***** válasza:

szakítás után 1 hónappal már bikázol?

akkor nem úgy tűnsz,mint aki bármiféle tanácsra is szorulna.

2012. dec. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szivi, akkor olvasd vissza a kérdésed.

Megcsalta a srác a barátnőjét veled nem? Ezt írtad, nem? Akkor nem feküdtetek össze? Vagy csak egy piros pacsi volt, nem?

2012. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nem feküdtünk le, csók volt összvissz, szerintem már az is megcsalás, de javítsatok ki ha tévedek.
2012. dec. 13. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!