Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akinek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akinek nagyon tetszem és szerelmes belém. Nekem is bejön, és összejöttünk. Akkor miért nem akarok vele lenni?

Figyelt kérdés

nem vagyok szerelmes belé de tetszik és szeretek vele lenni de mégse érzem azt h én járni szeretnék vele de ha nem járnánk akkor megbánnám mert hiányozna..mit tegyek?

se vele se nélküle :/



2013. jan. 21. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
egy kis időt adhatnál magatoknak, hátha kialakul valami, de ne húzd a végtelenségig, mert nagyon rossz lesz szegény fiúnak.
2013. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én most pont egy ilyenben vagyok, nem vagy véletlenül 16?
2013. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi éretlenség. Kinövöd. :)
2013. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2013. jan. 21. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
oh mintha csak magamat hallanám volna 2 hónappal ezelőtt. Végül nem jöttem össze vele és most borzasztóan mérges vagyok magamra emiatt és csak arra vágyom bárcsak visszacsinálhatnám. Szerintem próbáljátok meg maximum majd szakítotok. 15l
2013. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd ha nem lesz, akkor fog csak igazán hiányozni.
2013. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!