Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet lekuzdeni azt h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyúrós kérdése:

Hogy lehet lekuzdeni azt h tulsagosan is megakarok felelni a Paromnak? Fiukent kerdezem

Figyelt kérdés

miatta kondizom eszem sokat amig birok h mackosodjak es nemtudom.annyira szeretem h mindent erte csinalik es forditva is ez van

lehet azt irjatok nyalas meg gaz meg nemtudom en mi de akik ezt mondjak feltekenyek



2013. jan. 25. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
És a barátnőd mit szól mindehhez?
2013. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt mondja h tokeletes vagyok neki ahogy vagyok es mindenem szereti

de amint olyan tema van h ki az esete es tudom h nem en egybol ez van nala is meg nalam is

es szar erzes de nemtudok egyszeruen nem arra i h a barna haju barna szemu emberek jonnek be neki megba enszokesbarnas is vagyok kek szemmel

2013. jan. 25. 11:07
 3/7 A kérdező kommentje:
nem arra gondolni h
2013. jan. 25. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld elhinni azt, h úgy szeret, ahogy vagy. Bízz benne! Azért van veled, mert téged szeret. Ne kényszerből csináld ezeket, hanem magad miatt is. Nehogy egyszer azt vedd észre, h teljesen átalakítottad önmagad miatta, és már nem is érzed jól magad a bőrödben.
2013. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy tökéletes vagy neki, akkor szerintem ne görcsöljél. :)
2013. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kurblizzál csak kiskoma, csinálgassad! Ha nem hozod az elvárási mércének megfelelő színvonalat, akkor meg lesz számlálva az időd. kiszeret belőled, és lépni fog egy nálad klasszisokkal jobb szintű pasassal. Ezek így szoktak lenni. A hosszútávú viszonyok titka, hogy a felek tökéletesen megfelelenek egymás elvárásainak. Ha nem, akkor végetér a szerelem, csak klassz jóbarátság marad.
2013. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha mindent csak miatta csinálsz,az egy idő után elég izzadtságszagú lesz,és nem feltétlenül fog jót tenni a kapcsolatnak.nem az a baj,hogy teszel érte dolgokat,hanem az,amit írsz,hogy mindent.ha meg azt mondja,hogy neki tökéletes vagy,akkor egy kicsit nem kéne visszavenni ebből a nagy tempóból..?
2013. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!