Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó a házasságom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narancsvirag2 kérdése:

Nem jó a házasságom. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Két éve házasodtunk össze, bár nem volt egetrengető szerelem, mégis komolyan hittem benne, hogy jó lesz. Idekoltoztem hozza,120 km-re az otthonomtól, a családomtól, a munkámtol. Az első év, a beilleszkedés nagyon nehéz volt, szinte teljesen magamra maradtam, ő élte az addig megszokott életét, folyt a lakásfelujitás, anyósékkal együtt. Aztán az első év után elment kulfoldre dolgozni 1 évre, rengeteget keresett, de szinte mind el is költötte. Áprilisban jott haza, azota a nappaliban alszik, hogy tudjon pihenni, szex csak akkor van ha én kezdeményezek, de egy ideje már nem teszem. Nem kiabál, nem veszekszünk, de semmihez sincs kedve velem, csak élünk egymás mellett.

2012. dec. 21. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne azon toprengj, hogy mit rontottal el, hanem dontsd el, hogy rendbe akarod hozni a hazassagod vagy sem. Ennek fenyeben lehet tervezni.
2012. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

huh, hát, nem tűnik egyikőtök sem boldognak ebben a kapcsolatban

lehet ott rontottad el, h "nem volt egetrengető szerelem"...

márpedig enélkül vagy legalább az emléke nélkül nehéz szerintem később elnézni a másiknak a hibáit, stb.

2012. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat.Igaz, valóban én rontottam el.Mintha álmodtam volna azt az időszakot.nem tünt fel semmi, sem az hogy nem tud vigyázni a pénzre, sem az,hogy szereti az alkoholt.Mindennel csak akkor szembesültem, amikor idejöttem, hogy mindennap megiszik valamit, hogy titokban elkoltotte az esküvői pénzünk egy részét. Amig nem mentünk külön kasszára addig sosem volt pénzem, az egész elment fizetés után már 1 héttel.Beszélgetni nem akar, hárit, vagy káromkodik. Nagyon infantilis, anyukája még most is úgy bánnik vele, mintha 5 éves lenne és nem 3O.Nagyon bánom az egészet, legszivesebben elmennék, de nem merek. Miatta sem, hogy nehogy alkoholista legyen, lecsusszon tönkremenjen és szüleim miatt sem, még most is olyan szinten uralják az életemet, beleszolnak, hogy ugy csinaljuk, hogy jó legyen de nehogy elváljunk stb.
2012. dec. 21. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
egész életeden át nem élheted a mások életét, mindenki a saját döntéseiért felelős,ahogy a férjed is, ha lecsúszik
2012. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!