Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit rontottam el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit rontottam el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem? Talán a legelején.Adott egy fiú,22 éves,oda járt suliba ahova most én,de két éve már,hogy elballagott.Látásból ismertem,de nyáron,mikor barátnőm meghívott magához falunapra ott találkoztam vele,mivel barátnőm bátyjának a haverja volt,és ő is eljött...Figyelmeztetett barátnőm,hogy ne lepődjek meg,tuti be fog próbálkozni nálam,mert ő ilyen..nekem egyből nem volt szimpatikus ez,úgy is bántam vele,mindig elutasítottam.A falunap első estéjén természetesen mindenki részeg volt,csak én meg a srác nem,elkezdtünk beszélgetni,és teljesen új oldalát ismertem meg,kellemeset csalódtam benne.A bnőm bátyjának másik haverja meg felbukkant és rám erőszakolta a sörét.h igyam meg,nem akarja elpocsékolni,majdnem tele volt,meg is ittam...kis idő múlva úgy éreztem,h lefőttem,melegem lett és minden vicces volt számomra.Ennyi elég is volt,a srác egyből újra bepróbálkozott és ezúton kihasználva az ártatlanságomat,kavartunk.Másnap nem is kell mondanom annyira szégyelltem magam,h legszívesebben lehúztam volna magam a WC-n,kihasználva éreztem magam,és a női erkölcsöm sértve lett,mert én nem ilyen vagyok valójában.Megbeszéltük egymással,bocsánatot kért,és mondta,h az ő hibája,nem kellett volna,csak azt hitte én is akarom.Én,aki a legelejétől fogva mikor megláttam és azt mondta:-Úristen! Én ezzel a gyerekkel leállni? Soha! ...hát most visszanyalt a fagyi,mert belé zúgtam.Rá egy hónapra ráírtam,elsőnek nem válaszolt,utána mikor megkérdeztem haragszik e,visszaírt.Még falunapon szóba jött,h mi ketten együtt,lehetne e több...mondtam,h kizárt,most léptem ki egy kapcsolatból és elég volt,kell egy kis szünet,meg a távolság is hátrány számomra.Megértette.Most nem tudom mit tegyek.Szoktak vissza jönni a koliba látogatóra,volt is itt,csak bazsalygott,én meg inkább kimentem a szobából,nem bírtam vele egy légtérben létezni.Szerintetek? Lehetséges,h ott rontottam el,h kavartam vele? 17/L
2012. dec. 8. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsőnek is: ha nem bírod a piát ne igyál!

Ha még mindig bele vagy zúgva keresd fel és mond meg neki,hogy akarsz vele lenni. Ne bújdoss előle mert előbb utóbb már nem fogsz kelleni neki. Nem fog örökre rád várni.

2012. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!