Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Egyetemisták.100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Egyetemisták.1000 km.2 ország. Szerintetek működhet így a következő év? Utána már egy helyen lehetnénk.3 hónapja vagyunk együtt. Love at first sight.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
2 éve ismertem az azóta már férjem. Egy évre kiment külföldre. Nehéz volt, átvészeltük. 10 éve vagyunk házasságban.
2012. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy így képtelenség igazán megismerni a másikat. Mi van, ha x idő után amikor végre együtt lehetnétek kiderül, hogy nem is vagytok egymáshoz valók? Próbálkozni persze lehet, de szerintem jobban jártok, ha majd akkor kötelezitek el magatokat egymás mellett, amikor valódi kapcsolatot tudtok tartani.
2012. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló! nagyon köszönöm, ez azért erőt jelent és reményt ad :) jó az ilyeneket hallani! további sok sok 10 évet kívánok nektek
2012. jan. 19. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Rajtatok múlik. Részemről biztos hogy nem működhetne, mert egyszerűen gyűlölöm a távkapcsolatokat és az ezzel járó tehetetlen érzést... A párommal egy egyetemre járunk, szünetekben és vizsgaidőszakokban ő az ország egyik felén, én a másikban. Én már ezt is baromira nehezen viselem, szóval részemről nem, nem működne...


Persze az sem mindegy milyen egyetem. Nekem időm sem lenne arra hogy hosszú hétvégéket, vagy akár egy egész hetet szánjak szorgalmi időszakban a páromra, annyit kell tanulnom. (mérnöki szak) Így a találkákat is csak úgy tudnánk megoldani, hogy az a suli rovására menne.


Lényeg a lényeg, részemről nem működne, de azt neked kell tudnod, hogy te tudsz-e ennyit várni, kibírod-e ezt a távolságot úgy, hogy nem "depivel" telik minden egyes napod, stb

2012. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A ti hozzáállásotokon múlik, mert nem reménytelen. Akkor reménytelen, ha nem tudnátok találkozni. Az is befolyásolhatja még, hogy mennyire biztok meg ebben a kapcsolatban. Ha nem cicababáról van szó akkor van értelme szoritani nektek. Nálam is hasonló a helyzet, de nincs ilyen sok távolságXD Én szoritok nektek csak ügyesen.
2012. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én a barátommal ugyanígy voltam kb, amikor elutazott 6000 km-re. még mindig így vagyunk, azóta kétszer találkoztunk. 7 hónapja működik közöttünk a távkapcsolat. ha mindketten akarjátok, és megbíztok egymásban, akkor működhet. de ha nincs bizalom, vagy ha az egyik fél nem akarja 100%-osan, akkor nem. arra készülj fel, hogy mindenki jön majd a hülye szövegeivel. de 1000 km még nem is olyan durva, úgy értem, a repülőjegyek már annyira nem drágák, még egy hétvégére is meglátogathatjátok egymást.
2012. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem cicababáról van szó. Én vagyok a kapcsolatunk női alanya :), ő meg A FÉRFI :)) És mivel már elég sokat láttam a világban a világról, elég erősnek is érzem magam. Szerintem a párom is elég erős lenne, már beszéltünk róla, hogy mindenképp hosszúra tervezzük a közös jövőt. Csak így alakult, hogy még mindkettőnknek van egy éve az államvizsgáig (nekem mérnöki, neki orvosi), utána tudnánk egy helyen élni. de köszi a választ!
2012. jan. 19. 12:50
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, már nem drága ajegy. a szüneteket egyértelműen együtt töltenénk, és legalább 6-8 hetente találkozni is tudnánk. nekem sem tűnik reménytelennek, csak kíváncsi vagyok a hasonló párokra, hogy oldják meg ezt :)
2012. jan. 19. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
12.49-es vagyok. hát a 6-8 hét az egyáltalán nem durva. persze, rohadt nehéz lesz, néha már úgy érzed, hogy nem bírod, meg nagyon-nagyon fog hiányozni. de én ilyen sok kilométerről is érzem, hogy mennyire szeret, és 100%-osan megbízom benne. arról nem is beszélve, hogy én egy pasira sem nézek rá úgy, mert nekem csak ő kell. néha majd veszekedtek, mikor már mindketten nagyon kivagytok, néha kicsit többet, de amíg a kommunikáció működik, amíg mindig meg tudjátok beszélni, addig nincs gond. 1 év nem a világ, simán végig lehet csinálni, de sok munkát igényel. viszont azért manapság már nem csak leveleket lehet írni, azért a 21. században már van e-mail, skype, sms. mi mindennap beszélünk, amikor tudunk, pedig nálunk még ugye 6 óra időeltolódás is van. amikor nem, akkor pedig e-mail. szóval elköteleződést igényel szerintem, ami ha mindkettőtökben megvan, akkor működhet. :)
2012. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi! olyan jó ilyen pozitív tapasztalatokról hallani
2012. jan. 19. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!