Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegedi egyetemisták! TIK-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegedi egyetemisták! TIK-ben ismerkedni gáz? Ha nem, mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Minden vélemény, tapasztalat érdekel. :)
2010. dec. 17. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, csak ne a beléptetős bácsikra hajtsál :D
2010. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja és ugyanúgy, ahogy máshol :) Odamész, köszönsz. Megkérdezheted mennyi az idő... :D aztán jön a többi. És ilyen hideg időben jól esik a forró tea a büfében :P
2010. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mér lenne gáz? Semmi égő nincs benne, aki odamegy az művelt ember, nem fog bunkóskodni :)
2010. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, hogy a legtöbben tanulni mennek oda. Zavarnám, nem?

Ráadásul az én kiszemeltem még német is...:)

2010. dec. 17. 20:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2010. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, miért?
2010. dec. 17. 20:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert egy fiú meg egy lány nem ugyanúgy ismerkedik :D Egyébként szerintem ha egyedül van, akkor odamehetsz hozzá simán, nem hiszem, hogy zavarni fogja. Ha mégis akkor gondolom leráz és így jártál. De veszíteni nem veszítesz... Sok helyes német srác járkál arra tényleg :)
2010. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ugye??? :$

Az a baj, hogy általában ők így együtt tanulnak, nem sokszor láttam még, de akkor majdnem mindig egy csaj mellett tanult. Remélem nem a barátnője...

2010. dec. 17. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, akkor figyeld meg hogyan viselkednek egymással. Ha már biztos, hogy nem a barátnője akkor meg jöhet a szemezős technika :D Csak felfigyel valahogy, még az lenne a legjobb ha rá tudnád venni, hogy ő menjen oda hozzád :)
2010. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

:)))

Tipp: én már alkalmaztam de nem éppen ismerkedés céljából, de akár így is lehet: szóval igyekszel a közelébe leülni, és mondjuk, amíg kimész megkéred szépen, hogy nézzen rá néha a cuccodra, mert már egyszer jártál úgy, hogy elvittek valamit (nem kell igaznak lennie :)) Innentől végülis már valamennyire közeledtél. Egyébként nem nagyon tudom másképpen hogy lehet ott ismizni, mert tény elsősorban nem azért megy oda az ember.:)

L

2010. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!