Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol van az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az igazi?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak arra vágytam, hogy szabad legyek és sokszor nem megfelelően viselkedtem a fiúkkal, akik akartak tőlem valamit, de nem tehetek róla..gyerekesen gondolkodtam, viszont nem is volt olyan aki annyira "megfogott" volna, de mostmár örülnék ha lenne mellettem valaki. Mikor találom meg azt a valakit?

2013. jan. 26. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

elment vadászni

ne akard görcsösen-majd jön

2013. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
most! nanemám:D ..... majd eljön az ideje
2013. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha megadod a korod, akkor ismerkedhetünk. Erre a kérdésre nem lehet más választ adni: Akkor találod meg, ha keresed!
2013. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdezem én is. 18f
2013. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Megfogod találni az igazit hamarosan. :)

Különben hány éves vagy?

2013. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez már emelt díjas szolgáltatás, ha gondolod vetek neked kártyát, gyorsan megtanulom :)


igazi meg úgysincs

2013. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő: úgyértettem, hogy SZÁMOMRA igazi:) nem a tökéleteset keresem..

hát, elég erőltetettnek tartom a direkt ismerkedéseket, főleg ilyen oldalakon, arctalanul meg minden:D de 17 éves vagyok

2013. jan. 26. 22:47
 8/18 anonim ***** válasza:

Bocs de ez nem úgy működik, hogy egyik nap rájössz, hogy már elég érett vagy egy kapcsolatra, holnap meg csönget a postás, hogy kézbesítse az Igazit.

Ez nem a barbie-world, hogy ha kell, akkor elő lehet venni Ken-t is.

2013. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"elég erőltetettnek tartom a direkt ismerkedéseket"


17 évesen valóban az. Azt hittem idősebb vagy. Maradj csak a személyes ismerkedésnél még, majd megtalál az igazi!

2013. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ha úgy vesszük igazatok van.. egyébként meg én fogalmaztam rosszul azzal, hogy "igazi".... nem baj, ha nem az igazi még, arra még ráérek, csak szimplán valaki aki elfogad, megért és szeret és nem csak a felszínt látja, a lányt aki jól néz ki. elegem van ebből, ráadásul mindig a rosszindulatú, nem túl kedves és szép lányok kellenek a fiúknak, akik k*rvásan viselkednek. na de mindegy, szánalmas, hogy itt siránkozom.csak egyszerűen nem értem
2013. jan. 26. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!