Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közöljem vele? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele? Mi lenne a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már ismerjük egymást kb 7 éve és az elmúlt években olyan legjobb barátok lettünk. mindig meg tudunk beszélni mindent, nem sok tabu van egymás előtt.

de az utóbbi időben beleszerettem, tudom barátba nem szabadna mert az nem mindig vezet jóhoz, de hát ez van. már vagy 3 hónapja szenvedek miatta mert vele is akarok lenni mindig meg kerülni is akarom h elmúljon az érzés.

amúgy meg sokszor érzem rajta a bizonytalanságot, mert van amikor nem is keres, meg kerül de buliban v találkozásoknál meg érzem h ha rájön akk bújik, ölelget, puszikat ad, megfogja kezem ha megyünk vhova. (ismerem jól, ez másokkal nem szokása). meg amikor felhívom és beleszól h szia szinte nevet a hangja, érezni h örül, ha megyek hozzá is mindeig kapom a nagy ölelést meg a puszikat.


na a lényeg az hogy szerintetek mi lenne az alkalmasabb módszer h közöljem vele azt h beleestem. gondoltam arra h beszélgetés közben ha olyan témához közeledünk akkor bevallom neki, vagy amikor ketten vagyunk és olyan meghittebb a hangulat akkor megcsókolom. szerintetek?



2013. jan. 27. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csokold meg!!
2013. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy. :-)

Teljesen jó, csókold meg. :-)) Szurkolok neked nagyon. :-)

2013. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit tudok mondani hogy HAJRÁ! :D
2013. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el mondjuk egy kávézóba, üljetek le egymás mellé egy csendesebb helyen. Tereld a témát a kettőtök kapcsolatára, majd finoman csókold meg. :)
2013. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A csókra szavazok én is. Sok sikert! :)
2013. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Én is a csókra gondoltam inkább, mert ez többet ér a szavaknál, csak kíváncsi voltam a véleményekre is. jövőhéten vmikor talizok vele majd akkor megejtem a dolgot. jó ötlet az a kávézós dolog is, csak az a gáz h én egy másik városban vagyok (10km) Ő meg hétköznap koleszban van ami még 50km :( így inkább 7 végenként van időnk egymásra, hétköznap jó ha 1x-2x látom egy héten, hétvégenként meg általában bulikba járunk, de most már mg fogom tenni :)

2013. jan. 27. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó szurkolunk!
2013. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!