Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok ilyen fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a 180 centis vagy annál magasabb fiúk (mivel én is magas vagyok). Akiknek sötétbarna vagy fekete, dús hajuk van, kicsit borostásak, szálkás, izmos (e nem túlságosan) testtel. És normálisak, lehet velük beszélgetni, nem "páwák".... Nekem mindig is azt mondták, hogy szép vagyok, mégsem találok ilyen fiút. Az utcán volt már, hogy szemezett velem ilyen karakterű srác, de több nem lett belőle. Mi az oka az itt felsoroltaknak?

2013. jan. 29. 22:10
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
17/L
2013. jan. 29. 22:11
 2/35 anonim ***** válasza:
Kicsit sok az elvárás a külsőre. Meghát te is odamehetsz hozzájuk, nem harapnak.
2013. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Bocs,ma borotválkoztam :)

De amúgy sem vagyok szálkás

2013. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

igazából az izmos test nem olyan fontos tényező, csak ne legyen elplöttyedve..

de mégiscsak én vagyok a lány, hogy nézne ki, ha én kezdeményeznék?

2013. jan. 29. 22:13
 5/35 anonim ***** válasza:

hát, én nem vagyok szálkás, de...

ha tippelhetek, azt mondanám, hogy budapesti vagy... eltaláltam?

2013. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Mert kulsosegekre mesz. Ha az a fontosabb, sose talalsz olyat, akivel jol elvagy. Az legyen az elsodleges, hogy tudj vele beszelgetni, aztan az ilyen fiuk kozul valaszd ki azt, aki a leginkabb ttszik
2013. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen vagyok, de nekem 160 centis nőm van.
2013. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Úgy nézne ki kérlek szépen, hogy oda mégy, és kommunikációt alakítasz ki vele. Szegény gyerek hogy menjen oda hozzád ha nem is tudja, hogy bejön neked? Annak kell kezdeményezni akinek tetszik az a valaki. Vagy a női egyenlőség az itt már nem játszik, csak akkor ha valami olyanról van szó hogy a nőknek legyen jó?..
2013. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
De nagyra nőtt ebben a tetű világban mindenki...
2013. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Rám illik a leírás, de lehet, h idős vagyok hozzád..
2013. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!