Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok ilyen fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a 180 centis vagy annál magasabb fiúk (mivel én is magas vagyok). Akiknek sötétbarna vagy fekete, dús hajuk van, kicsit borostásak, szálkás, izmos (e nem túlságosan) testtel. És normálisak, lehet velük beszélgetni, nem "páwák".... Nekem mindig is azt mondták, hogy szép vagyok, mégsem találok ilyen fiút. Az utcán volt már, hogy szemezett velem ilyen karakterű srác, de több nem lett belőle. Mi az oka az itt felsoroltaknak?

2013. jan. 29. 22:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

sajna nem dús a hajam :(

ajj aj de cink.

2013. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Pocoknak igaza van.

Szerinted ciki tenni azèrt hogy legyen egy jól működő párkapcsolatod?

2013. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Hehe, pont ilyen vagyok, kell kép? :) Mondjuk öreg vagyok hozzád, meg csak 178 centi XD
2013. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

jaj ez hülyeség.. nem akülsőre megyek. például van vki akire illik ez a leírás...nagyjából, mert a teste nem pont izmos vagy szálkás, sőt.. tök vékony, de nem érdekel, mert annyira van benne valami megmagyarázhatatlan dolog, mélység, hogy elszédülök tőle:)... de ő elérhetetlen számomra


nem, nem ciki tenni érte, de én megamaradnék a hagyományos női-férfi szerepeknél. nem akarom, hogy azért nézzen vki nyomulósnak vagy ribinek, mert ráhajtok csakúgy.. lehet, h manapság ez a divatos meg kényelmes a férfiaknak, de ez akkor sem nrmális

2013. jan. 29. 22:28
 15/35 anonim válasza:
én pont ilyen vagyok.. igaz "csak" 179 cm nem vagyok páwa, nagyképű, csendes emberke vagyok... no és mi a meglepő? 2 éve nem volt barátnőm mert a normálisakat le*zarják...
2013. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, elég hasonló az ízlésünk :)


20/L

2013. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak inkább kicsit bodysabb kinézettel. Csak nyárra szoktam leszálkásítani. :)


22/F

2013. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet találni. Egyetemen sok hasonló srác lesz.
2013. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert annyira felszines vagy, hogy 6 külső tulajdonságot is leírtál, viszont ha a belsőkről van szó, a szókincsed nem terjed a "normális" kifejezésen túl... és még neked vannak elvárásaid? :))
2013. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
nekem barna dús hajam van, a többi stimmel, inkább szálkás vagyok, kockás a hasam, és vékonyabb az alkatom. én is szeretnék barátnőt :/
2013. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!