Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok ilyen fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a 180 centis vagy annál magasabb fiúk (mivel én is magas vagyok). Akiknek sötétbarna vagy fekete, dús hajuk van, kicsit borostásak, szálkás, izmos (e nem túlságosan) testtel. És normálisak, lehet velük beszélgetni, nem "páwák".... Nekem mindig is azt mondták, hogy szép vagyok, mégsem találok ilyen fiút. Az utcán volt már, hogy szemezett velem ilyen karakterű srác, de több nem lett belőle. Mi az oka az itt felsoroltaknak?

2013. jan. 29. 22:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
túl nagyok az elvárásaid szerintem.
2013. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
f/22 szerintem nemvészes az elvárásaid fiú létemre válogatós vagyok én is ... a szépség meg nem minden ha lány vagy akkor se és te nem találsz hanem ink vársz mert aki keres az talál
2013. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ha hiszed ha nem, én pont megfelelek a felsorolt leírásoknak, sőt még buta sem vagyok mindig él tanuló voltam.

Nem neked kell megtalálnod " ezt " a fiút, hanem neki kell megtalálnia téged ! :) De magamból kiindulva, egy ilyen fiúnak nem lehet sok ideje az egyetem és a sport mellett amit sokan elvárnak a ti korosztályotokból, hogy egész nap írogassunk, hívogassunk titeket.

Csak hogy tudd, léteznek még ilyen srácok, és biztos megtalál majd téged is egy "ilyen" :)

Kitartást!

20 F

2013. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
"mindig él tanuló voltam" az éltanuló az egy szó :D
2013. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Leírtad hogy nézek ki én, hát akkor plusz egy valaki, akinek tetszem ill. tetszenék. :-)


190 cm vagyok, ez elég? xD


Magadról viszont nem sokat írtál...

2013. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Utolsó (25-ös) vagyok, lemaradt, hogy 19/F.
2013. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
24-es tetszett az oltás! :D
2013. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
:D lány vagy előző? :D
2013. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lány vagyok, pedig már vérszemet kaptál, igaz? LOL :D
2013. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A normális relatív de jelen ez én vagyok :P mint írták itt egy páran...

Csak hogy ha 1 évig netalán nem lenne barátnőm akkor "bepáwulok" :DDD

2013. jan. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!