Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a dolog ennyi korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog ennyi korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
A srác 20 éves én pedig 14. A srác eléggé belém van habarodva és ezt elég sokszor a tudtomra is adja. Ő egy teljesen más korosztályba tartozik, mint én. Idősebb és teljesen más igényei/vágyai vannak egy kapcsolatban, mint egy 14 évesnek. Nagyon rendes és figyelmes velem és mindig jókat nevetünk ha beszélgetünk, egyszóval jól érzem magam a társaságában. Szerintem elég nagy a korkülönbség, de nem tudom mit tehetnék. Tudom, hogy ti sem segíthettek sokat, de nagyon érdekelne a véleményetek erről az egész dologról. Kérlek kíméljetek a bunkó válaszoktól, köszi.
2010. ápr. 29. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem valószínű de minden lehetséges.
2010. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyanígy voltam, mikor megismertem barátnőmet és már 3 éve együtt vagyunk.
2010. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha teljesen más a korosztály az érdeklődési kor és az elvárásotok, akkor korosztálytól függetlenül nem kéne járni vele.
2010. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ő kicsit éretlenebb te pedig érettebb vagy a korodnál akkor működhet. De anyukának még fiatal lennél, úgyhogy óvatosan.
2010. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem erőltet másra, mint amit te akarsz egy kapcsolattól és egyenrangúként bánik veled, megpróbálhatjátok.
2010. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha hasonló korban jöttünk volna össze a jelenlegi pasimmal, akkor nálunk 13 és 20 lett volna (így 18 és 25). De mi ezt is elég jól megszenvedtük. Ő már dolgozott, én suliba jártam, ő összeköltözött volna, én nem igazán. Szerintem komoly kapcsolatnak sok ez így, de nemkomolynak még jó lehet.
2010. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Most nem azért de nem egészen komplett az a 2o éves aki 14 éves kislánnyal kezd ki...az nagyon "érttlen" kell legyen...de tényleg. aki meg annyira éretlen azzal én nem állnék le:D

huh, a párom 2o éves, de ha leállna egy 14 évessel kikaparnám a szemét:D akkor már inkább velem egyidőssel tegye:D

Van egy ismerősöm aki 22 éve ellenére 15-16 évnél nagyobb csajokat nem igazán szemel ki, hát rajta is csodálkozom...ő mondjuk csak a párkapcsolatra éretlen, sosem tartott egy sem 2-3 hónapnál tovább...


És hogy konkrétabb legyek a kérdésedre válaszolva: Nem működhet a dolog, mert: Te általános iskolás vagy (legjobb esetben) pedig gimi elsős. Ő meg vagy egy vagy két éve már egészen másban utazik, vagy egyetemen, vagy munkahelyen, de nem kötött iskolában. Mások érdeklik, mások az elvárásai, olyanok, amit egy 14 évesnek nem feltétlenül kell tudnia, csinálnia, megadnia...ha érted mire gondolok. Az a baj, hogy Téged még 4 évig legalább köt az iskola, hiszen érettségizni kell stb...tanárok, jegyek, felmérők, barátnők, buli, pletykák stb stb. egy 2o éves fiúnak (aki azonban férfi) mások az igényei. És lehet, hogy azt hiszed ezt megtudod adni, de nem...nem rosszindulatból írtam a válaszomat, ha úgy tűnik akkor sem...de ez a valóság. Keress inkább valakit aki 15-16 körül van és sétálgassatok ismerkedjetek, a párkapcsolat többi része még várhat egy darabig...

2010. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fiatal felnőttekkel is előfordul, hogy az idősebb párjuk háziállatnak nézi őket.
2010. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem biztos hogy nem komplett valaki azért mert 20 évesen 14-15 éves csajjal akar összejönni. Nekem is így jött össze lásd előző hsz. Sok oka lehet ennek például barátnőm 14 évesen érettebb volt a koránál, én talán kicsit éretlenebb. Egyetemre jártam, de ott nem lehet csajozni, ha az ember fiatalabbnak néz ki a koránál például én csak kb 17-nek nézek ki még most is pedig 23 vagyok, szóval ha a csaj érettebb a koránál olyan 16-17 éves fejjel gondolkodik simán működhet a dolog.
2010. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Le a kalappal, rég olvastam ilyen érthető szöveget egy 14 évestől.


Véleményem: Lehetetlen, hogy működjön, pont amiatt, amit írtál. Az igények. Az egyéni világképet, mint olyat, most nem hozom fel, mert ebből a kis szövegből azt tudtam levágni, hogy jóval értelmesebb vagy a korodbelieknél a srác, meg miután egy 14 éves lányra hajt, jóval éretlenebb, tehát ezzel nem lehet gond.


Ettől függetlenül azt javaslom, hogy ezt a dolgot ne folytassátok, mert nincs értelme. Te még a középsulit sem kezdted el, neki meg már fősulira illene járnia.


20F

2010. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!