Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti otthagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti otthagynátok a barátnőtöket, ha cigizne?

Figyelt kérdés

Osszejotten egy ilyen lánnyal, nem lehetett érezni rajta, de sejtettem pár apro nyombol. Be is vallotta, de alig merte elmondani. Én mondtam h nem baj de ertem és maga miatt le kell szoknia.

Ti otthagynátok, vagy adnatok türelmi időt?

Rólam tudni kell h 4 eves koromban megcigiztetett a nenem, és majd meg fulltam. Szóval utálom a cigit meg a szagát is.



2013. febr. 3. 06:19
1 2
 11/18 Thom12 ***** válasza:

Van erre egy mondásom:

A dohányzás káros a pénztárcára!

Én szívesen mennék programokra

a barátnőmmel (ha kellenék

végre valakinek komolyan)

még akkor is, ha le kéne

mondanom a csokiról, kóláról!

2013. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én most épp azon gondolkozok hogy a barátommal mi legyen, aki szintén cigizik... undorodok ettől a dologtól, de már próbált leszokni a kedvemért, és ment is egy darabig, de most újrakezdte. Elvileg nem annyit mint korábban, de nem tudom... nem akarom mentegetni de elég gyenge akaraterejű és az ő közegében (suli, barátok) mindenki csinálja, és senki nem segítette a leszokásban, sőt. Ettől függetlenül rohadtul gusztustalannak találom, szerencsére előttem nem csinálja, de félek hogy egyszer az utcán összetalálkozunk véletlenül és ez lesz hogy meglátom..:( De csak ezért nem akarom kidobni mert ettől függetlenül szeretem. És mindenki megmondta hogy a saját közege miatt, amiben van, nem fog tudni most leszokni, törődjek bele. :( Én meg persze antidohányos vagyok teljesen. Nem tudom mit tegyek:(
2013. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha emiatt képes vagy eldobni a barátnődet,akkor te egy vicc vagy.
2013. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Mindenkinek megvan a maga elve, amit keres a másikban is. Én ennek a tudatnak a hiányában összejöttem anno egy dohányossal, persze leszokik meg szeretjük egymást, de nem ment neki és csak a hazudozás. Na az volt a vicc, azóta semmi komoly dohányossal.
2013. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem
2013. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
miért lenne vicc? az a vicc, aki ilyesmit nem vesz figyelembe. Vagy aki nem hosszútávra tervez a párjával, nekem az is egy vicc. Márpedig ha hosszútávon tervezel, akkor igenis nem mindegy, h egész életemben füstöl mellettem az illetö, vagy nem. Hát nagyon nem mind1. Mert egy idö után a családotoktól veszi el a cigire a pénzt, nekem nem kell olyan, aki károsítja magát egyfolytában mellettem, hogy majd tüdörákban öregkorunkban meghalljon elöbb mint én (persze lehet én halok meg elöbb, de ne tegyen már azért önakaratból). És másrészröl meg megváltoztatni sem jó senkit, tehát sztem szar a szitu. Én nem jönnék ezért össze cigizö emberrel.
2013. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha igazán szereted a lányt el tudod fogadni úgy ahogy van (szerintem). Szerintem az hogy cigizik 1 lány az nem kizáró ok.... Ha szeretem ő elviselem hogy cigizik mert azért szeretem amilyen... :)
2013. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!