Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti láttátok már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti láttátok már a barátnőtöket smink nélkül?

Figyelt kérdés
este a pasimnál aludtam és lemostam a sminkem és amikor meglátott láttam rajta hogy kicsit meglepődött :( olyan kellemetlen volt...
2013. jan. 25. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sminkelj kevesebbet
2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen
2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meglátta a természetes énedet! Úristen ez nagyon kellemetlen lehetett.:D
2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
De innen látszik a sok sminkelés hatása.
2013. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyira sminkelem magam,hogy smink nélkül is felismernek,nincsenek hála az egeknek különösebb bőrhibáim:) 15/L
2013. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt alszotok, ez elkerülhetetlen. Én amúgy jobb szeretem, ha a barátnőm nem sminkeli magát, mondtam is neki és azóta csak szempilla spirált használ.
2013. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
úristen, mennyi smink kell ahhoz hogy meglepődjön?:D
2013. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmet is amikor először láttam smink nélkül meglepődtem mert állandóan kente magát de mondtam neki hogy így smink nélkül sokkal szebb és ez jól esett neki és örült én is örültem mind örültünk :D
2013. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Csak magatokat csapod be. Maszkot viselsz, aztán csodálkozól ,ha lekonyul a képe az emberednek,hogy egy VALÓSZÍNÜLEG! tök átlag képet kap. Hamis varázs, semmi nulla, pont mint a műmell. Addig jó,amig távol az útcán rázod a valagad. Amint közelebbről megy a vizsgálat,lehull a lepel, és jön az elkeserítő valóság,a pofárazuhanás, hogy ez a lány bizony nem is olyan jó,mint AMILYENNEK ELADTA! KÉRETTE! magát. Tudjuk helyén kezelni a dolgokat! nőket! Csak ennyit írok.

Sok sztár is annyira verik magukat,annyira rázzák itt a seggüket hogy mekkora királyságok, aztán megnézed smink nélkül, azt se tudod eldönteni,hogy van e pö-cse.

2013. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
hát mennyi sminket használsz ,hogy meglepődött? én smink nélkül és szép vagyok de minden nap sminkelem magam, de azért az gáz ha meglepődik..
2013. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!