Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni, hogy van olyan, őszintén szeret?

Figyelt kérdés

Van most egy lány, ugy tűnik nagyon bejövök neki, féltékeny is ha más lányoknak csapom a szelet. Egyik ismerősére is féltékeny, mert viszonylag jóban vagyok vele. Bár azt az ismerősét csak netről ismerem. Mondta h annak a csajnak bejövök, és kicsit féltékeny.

Azt mondta nagyon sokat gondol rám stb. De én nem tudom elhinni.

mondhatjuk ugy is, hogy ő már a barátnőm.


3 éve volt egy csaj Akit neten ismertem meg, jókat beszélgettünk meg minden de állandóan k.csög volt velem valamilyen módon mindig. Azt mondta nem jövök be neki, meg hasonlóak mégis dumalt velem továbbra is. Én akkor még éretlen papucs voltam, ez is közrejátszott abban h néhányszor valamilyen módon megalázott. 3 találkozót mondott le az utolsó pillanatban, amiből 2-t elnéztem

Neki. Gyakorlatilag arra használt, hogy legyen valami közelebbi fiú ismerőse akivel neten beszélhet.

Illetve akkoriban eleg éretlen és tapasztalatlan voltam és ezzel telebeszelte a barátnője is. Igy visszanezve egy igazi lúzer voltam, nem is ertem magam...

Meg nagyon sokaknak bejövök igy nem tudom mit akart... Bár azóta lehet masabbul is nézek ki mert hosszabb a hajam, de ha nem tetszettem neki mit akart?

Én most vagyok ugy h elegedett vagyok a külsommel, nem mondom azt sem h nagyon jóképű vagyok azt sem h csúnya. Másoknak bejövök, ez a lényeg és ez segíti az önbizalmam is ami mar rendben van.


De nem bánom ez a dolog is segített tapasztaltabbá erettebbé válni.


Viszont én nem tudom elhinni h ez a kis barátnő tényleg szeret. Mindig peobalnék belőle kiszedni egy jelet amiből kiderülne h hazudik. De ugy tűnik őszinte, és a feltekenykedes is erre utal.


Miért nem tudom elhinni h szeret?



2013. febr. 3. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az ember mindig megérzi a kamut.


Bocs, de amit én látok az írásodból:


Neked a másik lány kell, és nem ez aki van. Miért nem jársz utána, hogy miért volt akkor tüskés? miért akart tudatosan "elküldeni"?

2013. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mar a féltékenykedésen latszik hogy szeret,imád téged.Öcsém ha nekem ilyen csajom lenne,nem itt rinyálnék.A hiba benned van.
2013. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy. De komolyan hogy nem tudod elhinni? Ha szeret, és ezt is bizonyítja, akkor úgy van. Ha meg csak a pénzed kell neki, vagy hasonló dolog, az szerintem leesne, vagy nem?
2013. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki 3 év után is a lelkedben van-ott már érzelmek vannak.

Egy jelentéktelen emberre nem szoktak emlékezni az emberek.

2013. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2


A pénzért az emberek nagy többsége képes akár éveken keresztűl is szinészkedni.

2013. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Dehogyis... Akivel 3 éve cseteltem az mar eszembe sincs csupán leírtam h az ő atvagasa miatt is lehet h nem hiszem el h ez a lány szeret?

Én szeretem/szeretnem ezt a lanyt csak nem tudom elhinni h szeret. Mindig a hátsó szándékot keresem.


Az anyagi helyzetem meg nem érdekli, azert szeret mert olyan vagyok amilyen, meg azt mondta komoly vagyok amennyire komolynak kell lenni, meg vicces jofej is.

2013. febr. 3. 08:51
 7/11 anonim ***** válasza:

"kivel 3 éve cseteltem az mar eszembe sincs "


Bocsi, de az írásod pont ennek az ellenkezőjét mutatja. Még pedig nagyon az ellenkezősét.


Szerintem rakd rendbe a lelkivilágodat. A jelenlegi nőt biztosan reptetném a helyedben.

2013. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Netről ismerem soha nem találkoztam vele, hogy járna mar eszembe? Inkább egy másik lány jár néha de mostanság ez a lány az akire sokat gondolok. Nem fogom reptetni mert szeretem, csupán el kell hinnem h ő is szeret.
2013. febr. 3. 08:56
 9/11 anonim ***** válasza:
8 kamu-kamu
2013. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Higgy amit akarsz. Nekem az a csaj nincs eszembe kb 1 évig beszéltünk neten de azóta sem.

Azert írtam le ezt a sztorit mert akkor elhittem h fontos vagyok neki stb, de kiderült h nem. Szerintem azert nem hiszem el most h szerethet valaki mert akkor az a csaj valamit tönkretett bennem.

Én tényleg szeretem ezt a lanyt de nem tudok neki hinni h őszinte. Nagyon tetszik, nagyon aranyos, szeretem öt meg direkt feltekennye teszem néha.

2013. febr. 3. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!