Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, hogy k. rvázhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, hogy k. rvázhat le valaki, aki állítólag szeret?

Figyelt kérdés
Ráadásul szerintem ok nélkül... A páromról van szó, akivel együtt élek. Az történt, hogy én az emeleten voltam és később lementem hozzá, megkérdezni, hogy mit csinál. És azt mondta, hogy egy k.baszott k.rva vagyok, az öltözködésem miatt, mert hogy neki jönnek a haverjai. Egyébként egy hosszú ujjú felső van rajtam, olyan pizsamaszerű és cicanadrág ami amúgy a szokásos öltözékem itthon... és egyébként is le sem akartam menni mikor a haverjai itt vannak... A másik problémája pedig, hogy miért vannak a nappaliba a kimosott ruhák kiterítve mikor neki jönnek a haverjai...Ez tényleg olyan gáz, és nem tudok "viselkedni" ha ő "vendégeket" vár, ráadásul este 11-kor???? Most nagyon megbántva érzem magam :(
2013. febr. 1. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy egyáltalán nem tisztel.Én a helyedben nem nevezném őt páromnak.
2013. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt egy ilyen semmirekellővel?Te vagy a hülye.Ne pi.csogj,hanem dobd ki,ember!
2013. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és úgy qurvázhat le,hogy nagyon primitív és nem szeret.
2013. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy szeret?
2013. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy idiota a baratod. Szeret o teged egyaltalan?
2013. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
onnan gondolom, hogy szeret, hogy egyébként mindent megtesz értem, megad mindent, nem csajozik, és mindennap elmondja mennyire szeret, mielőtt összeköltöztünk mindig mondta, hogy már alig várja, hogy együtt éljünk, most pedig mindig arról beszél, hogy milyen lesz ha majd gyerekeink lesznek, és hogy ő azt kívánja, hogy együtt öregedjünk meg... de néha meg ok nélkül agresszív lesz, mintha két énje lenne, egyik pillanatról a másikra is. Minden rendben, aztán meg csak kiabál minden ok nélkül... :S Ja és nem hiszem, hogy én váltom ki belőle, mert nem csak velem ilyen néha, hanem az anyjával is, vagy munkatársakkal... de amúgy meg szerethető és ezért is fáj, mert imádom
2013. febr. 1. 23:42
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

ez most ilyen. aztán idővel csak sokkal rosszabb lesz. te meg áltatod magad, hogy szeret, a kérdés csak az, hogy meddig. én még most lépnék a helyedben.

látod, minden kívülálló látja: ő nem szeret téged. mert aki szeret, az nem viselkedik így.

2013. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos, hogy nem te váltod ki belőle és az is egész biztos, hogy az évek múlásával egyre rosszabb lesz. Ezt azért kalkuláld bele a terveidbe.
2013. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
már én is gondolkoztam rajta persze, de nagyon nehéz meglépni ezt.,, pedig néha én meg azt kívánom bárcsak lenne erőm elsétálni, de nem megy.
2013. febr. 2. 00:01
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
hát, akkor pár év múlva ugyanitt, majd válaszolunk arra a kérdésedre is, hogy megvert, hogyan hagyd ott a két gyerekkel.
2013. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!