Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 évesen elég érett az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen elég érett az ember egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ebben a korban ahogy látom mindenki elkezd ezen a téren gondolkodni, de úgy gondolom hog a legtöbb ember nem érett ilyesmire, csak azért csinálják, mert van valami belső hiányuk. Én nem tudom hogy kéne egy kapcsolatot vinni, de ez a hiány érzet megvan bennem is. Hogy tudom eltüntetni magamból a nélkül, hogy kapcsolatot teremtek?

2013. febr. 3. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is eszembe jutott, kellene valami, ami még nem kapcsolat és szex, mert ahhoz nem elég érett, de érzelmek vannak már benne. Olyan plátói dolog, vagy flört.
2013. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez változó :)
2013. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem! csomót változtam 16 éves korom óta, és azok a dolgok, amiket akkor elkövettem, többségét már megbántam, csak rossz következményei lettek.
2013. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, egy bizonyos szinten érett már.

De ezek csak tiniszerelmek és azok is maradnak nagyrészt. Tehát nem tartanak örökké, de valahol mindenki elkezdte.

2013. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Kellenek a rossz döntések és tapasztalatok, hogy tanuljunk és alakuljon a személyiségünk.

A kérdésre válaszolva, papíron igen, illik egy kapcsolat már 16 évesen. Még kell feltétlen szexnek is lenni benne.

2013. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van aki elég érett rá 16 évesen, van aki 22 évesen sem... Furcsa dolog ez.

Amúgy itt mindenki azt mondja, hogy érettebb a koránál, nem tom' mire alapozva... Csak azért, mert töketlen és nem tud beilleszkedni, meg hasonlók. Furcsa világ ez kéremszépen.

2013. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Bár "sok" a kivétel, sokan mondják magukról, h korán érnek, de ezt főleg azok mondják magukra, akikre nem igaz. Komoly kapcsolatra az esetek nagy részében nem érett az ember még ennyi idősen. Hogy mi a komoly kapcsolat, abba nem mennék bele, de csak mert nagyon tetszenek egymásnak ketten, valahogy jól ki is jönnek és tudják egymást döngetni az ágyban, az nem nevezhető önmagában komoly kapcsolatnak.
2013. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!