Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két ember nagyon szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember nagyon szereti egymást, de 2 különböző iskolába járnak, az inkább pozitívan vagy negatívan hat a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Tehát keveset tudnak találkozni, mert mindketten nagyon szigorú elit gimnáziumba járnak,és nagyon elfoglaltak..stb.. Ettől kevésbé fogják egy idő után szeretni egymást? Elhal vagy éppen erősödik a szerelem? Tapasztalatok?
2010. nov. 21. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem jöttem össze olyannal akivel egy suliba jártam.

Nem nagyon volt kedvem senkit sem istápolni a szünetekben.Délután vagy este bőven elég.

2010. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 21. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
az én barátom folyton az egyetemen lóg, én meg dolgozom. igaz, még így 3,5 év után is napi 20 smst váltunk, de tök jó így is. mikor végez eljön a munkahelyemre, aztán együtt megyünk tovább. nekünk szerintem erősödött, előtte gondatlan volt minden, vagy ha problémánk volt az csak a miénk volt. most meg, neki kivan a töke a suliva, stb, akkor meg tudjuk beszélni, vigasztalni tudom, meg forditva is, ha nekem meloban van valami rossz. előtte picit laposodtunk, de most csomo mindent tudunk egymásnak mesélni, történnek külön is velünk dolgok! és tök aranyosan lehet féltékenykedni az okos egyetemista lányokra :D
2010. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) hát akkor minden jót nektek!
2010. nov. 21. 21:45
 5/6 anonim válasza:
Szerintem kifejezetten jó ,ha nem egy suliba jár egy pár. Egyáltalán nem volna egészséges,folyton egymás nyakán lógni.
2010. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb, ha nem lógtok egymáson egyfolytában.

Mondjuk az, hogyha stréberek (tehát napi több órát töltenek feleslegesen tanulással) az nagyon hátrányosan befolyásolja a kapcsolatot.


Énis zseniképzőbe jártam, és nekem is mindig mondogatták a tanárok, h márpedig ebben az iskolában napi 3 órát kell tanulni legalább suli után, de én a kötelező házin kívül nemnagyon tanultam, csak érettségi előtt egy kicsit, és ígyis mindig 4-es 5-ös tanuló voltam és 5-ösre érettségiztem. Örülök, hogy a sok osztálytársammal elentétben nekem legalább volt életem is a suli mellett és nem pazaroltam el a tinikoromat...

2010. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!