Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

30/F vagyok. Halak jegy: Nagyobb részt érdekel a művészet, érzelmesebb vagyok.

Nagyobb érzelmi szinttel rendelkezem, mint a fiatalabb korosztály. Ezért a fiatalabb korosztálynak (huszonéveseknek) kicsit sok ez az érzelem, amit adok. És egyébként nem igazán jönnek be a lázadó korszakukat élő huszonévesek. (Én nem élek és nem éltem ilyen lázadó tinédzser életet). Inkább komolyabb vagyok.


Nekem a 30-as, 40-es nők jönnek be, akik elegánsan, kicsit visszafogottan öltözködnek: [link]

Akik el tudják már fogadni ezt az érzelmi szintet. És nekik is javarészt művészi hajlamuk van.


De őket nem érdeklem.


Változni én nem tudok, ha egyszerűen a képen látható nő (teljes egésze) tetszik, úgymint kisugárzás, öltözék. De az öltözék az utolsó szempont. A kisugárzás a mérvadó.



2013. febr. 6. 05:26
 1/9 A kérdező kommentje:
A fiatalabb korosztállyal azért nem jövök ki, mert nem igazán szeretem ezt a gyors, szertelen életfelfogásukat. Inkább a nyugodtabb, érettebb nők jönnek be.
2013. febr. 6. 05:50
 2/9 anonim ***** válasza:

30/F vagyok én is és tapasztalatom szerint kevés nő tolerálja, ha a pasi fiatalabb nála, vagy akár egy idős vele. Persze lehet én próbálkoztam a nem megfelelő nőknél, nem kizárt. NE add fel, nem kizárt, h találsz magadhoz valót!


Ez a nő viszont a linkelt képeden...elég furcsa arcberendezéssel rendelkezik. :D

2013. febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az arc nem olyan lényeges.
2013. febr. 6. 09:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez itt a lényeg: [link]
2013. febr. 6. 10:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Több élettapasztalat, sokkal komolyabbak, randevúnál a vacsoránál nem röhögik át az egészet. Lehet velük komolyabban beszélgetni. Nyugodtabb természetűek, ellentétben a lázadó, örökmozgó huszonévesekkel.
2013. febr. 6. 10:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Az élettapasztalat nem kor függvénye...randiztam már 26 éves, gyerekagyú lánnyal és 19 évessel is, aki viszont megfontolt és érett volt, mint gondolkodásában, mint tetteiben.


Azt vágod remélem, h a femina.hu alapvetően egy női oldal. :D

2013. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Légy az, aki vagy, és ami a szíveden, legyen a szádon, mert azok, akik kifogásolják ezt, nem számítanak, akik pedig számítanak, azok nem fogják kifogásolni." :)
2013. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én fiatalabb korosztály vagyok, de szeretnék 30 évesen is hasonlóan gondolkodni majd mint te!
2013. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 22 eves vagyok, de mar 17 eves koromtol 30 evesekkel jartam ki vacsizni, nem volt semmi komoly...de jobban ereztem magam veluk, mint a velem egykoruakkal...annyira erett vagyok, es a bo tiz ev ezt nagyon szepen birta...nonek ereztem magam mellettuk...
2013. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!