Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlreagálom azt ami körülöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom azt ami körülöttem folyik?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyjából egy éve vagyunk együtt. mondhatom elég jól megvagyunk. viszont zavar, hogy az előző barátjának a társaságát nem képes elfelejteni, azt mondja, hogy csak ők vannak neki barátok. nem csal meg azt bizton állítom. viszont bánt, hogy az amit tőlem nem kap meg azt náluk pótolja be. velem nem tud nevetni, velem nem tud ellazulni a beszélgetésekben. ők nagyon másak mint én, próbált összehozni velük de kölcsönösen taszítjuk egymást. próbálom az űrt bepótolni, de nem engedi, pedig neki sem felel meg, mégsem tesz érte semmit. nem szeretném azt hogy átvegyék a helyem! mit tegyek? F/24

2013. febr. 7. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy ti tényleg nem vagytok egymáshoz valók? Tudom, ez rosszul hangzik, de tapasztalatból beszélek, szinte szóról szóra ugyanilyen helyzetben voltam mint te, a vége szakítás lett, mert eltávolodott tőlem. Utána rájöttem, hogy igazából sose illettünk össze, azért nem tudtunk mi közelebb kerülni, mint ő a barátaihoz.
2013. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
erről beszeltünk már,azt mondja, ő már olyanokkal nem jönne össze mint amilyenek azok, csalódott bennük egy életre, de viszont barátoknak nagyon jónak tartja őket. ellentmondásos de nagyon hihetőnek tűnik amikor mondja
2013. febr. 7. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj, hogy összejönne-e velük. Az exem se jött össze egyikükkel se, egyszerűen a tény, hogy mindent a barátokkal osztott meg, míg én mindenből kimaradtam eltávolított minket egymástól. Aztán később egy olyan sráccal jött össze, akit bevont a társaságba, velem ezt nem tudta megtenni, ennyi.
2013. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!