Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire képtelenséget kérnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire képtelenséget kérnék? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

A barátomnak most vizsgaidőszaka van, sokat kell tanulnia, így keveset is találkozunk. Ezt még meg is értem, nem is kell minden nap egymás nyakán lógnunk.

A héten eddig csak kb 1,5 órát láttam, a többiben néhány órácskát chatelünk, és ennyiben ki is merül, a telefonálgatásnak, sms-ezésnek nem látja értelmét, úgy gondolja, inkább legyen pénz a kártyán akkor, amikor tényleg szükség van rá. Oké, rendben, mindez legyen.


Meg volt beszélve, hogy ma is találkozunk egy kicsit, kb 1,5 órára, szintén, bár ezért is vitáznom kellett, hogy azt a fél órácskát még hozzácsapjuk. Mivel megértem, hogy tanulnia kell, ma nem is zaklattam, nem is beszéltünk egyáltalán, mondván, este úgy is találkozunk. Erre meg közölte, hogy neki tanulnia kell, ma se találkozhatunk.

Ezen természetesen kiakadtam, mert ha már megbeszélünk valamit, akkor tartsa magát ahhoz, és kétlem, hogy este 10kor az a két óra, amit tanulásmentesen töltene, annyira nagyon hiányozna neki. Viszont még veszekedett velem vagy 3 órán keresztül, hülyeségeket írkált, flegmán, lekezelően, olyan nagyon nemtörődöm módon. Ahelyett, hogy a szörnyen fontos tanulására koncentrált volna. Emellett, kijelentette, hogy szombaton találkozunk, de akkor is csak valami 2 órára. Na mondom, király, bennem is van ennyi, kijelentettem, hogy ha ma sincs találka, akkor szombaton is inkább tartsa fontosabbnak a tanulását, az a 2 óra, ami ma nem fért bele, szombaton se férhetne. Kijelentettem, hogy ha csak szexért akarna találkozni szombaton, ma meg nem, akkor meg pláne felejtse el a dolgot.


Bár tudom, hogy nem komolyan mondja, mert mindig ugrat ezzel, ismervén féltékeny természetem, de megjegyezte, hogy akkor megkapja mástól a szexet, ha én nem adom oda. Még én voltam a rossz, hogy nem vagyok képes őt megérteni, hogy neki most tanulnia kell.


Kérdem én- tényleg túlreagálom? Vagy jogosan vagyok megbántva? Komolyan nem hiszem, hogy ez a mai 2 óra, meg szombaton kicsit normálisabb idő- nem kell az egész délutánt elképzelni, de legalább este egy kicsit többet együtt lenni- annyira nagy kérés lenne? Ha ma képes volt velem 3 órát vitatkozni ezen, ahelyett, hogy tanult volna, ami miatt elvileg nem tudunk ma találkozni, mert annyira nincs ideje ez mellett, akkor miért nem képes találkozni is?


Bocsi a kisregényért, de köszönöm annak, aki elolvasta és aki esetleg tud rá valamiféle használható választ adni.


20/l-21/f


2013. jan. 17. 21:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És mikor dühből kijelentettem neki, hogy egy hétig most ne beszéljen velem, akkor az erre adott válasza inkább az volt, hogy végre lesz egy kis nyugta tőlem. Tudom, hogy nem bírja a hisztit, de ezzel hogy gondolja lenyugtatni a kedélyeket?
2013. jan. 17. 21:16
 2/13 Nueleth ***** válasza:
Szerintem igen, túlreagálod. Tanulnia kell, és pont, gondolom ő is sokkal jobban szeretne veled lenni, mint a könyv fölött görnyedni, de a vizsgák fontosak. Az pedig szerintem nem indok, hogy még veszekedett veled kb. három órán keresztül, mert sejthetően ideges volt, és le akarta nyugtatni a kedélyeket, hogy ne egye még ezért is az ideget (hidd el, ha keményebb egyetemen tanul, van elég idegesítő dolog most az életében ezen kívül is). Szerintem hagyd most, hadd nyugodjon meg, és legyél egy picit megértőbb. Persze csak én gondolom így.:)
2013. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod egy egoista barom! (nem bántásból)

Ha vizsgaidőszaka van, akkor azt tartsd tiszteletben, igaz 1 órát naponta lehetne találkozni, de ha meg van szorulva az idővel, akkor nincs mit tenni. Ismerős ez az érzés.

Ha komolyan mondja h csak a szex miatt hajlandó veled találkozni, akkor meg hagyd el.

2013. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Dehogy mondja komolyan, báris nagyon remélem, hogy nem...


Megértem én, hogy tanulnia kell, de ha ő kéri, hogy találkozzunk, és meg is beszéljük, aztán lemondja, az alapból egy olyan dolog, amin ki lehet akadni, én legalábbis kiakadok rajta. De ha még utána lekezelő velem és flegma, meg ilyeneket mond, hogy legalább végre nyugta lesz tőlem, hát akkor meg aztán pláne.


Még én hagyjam őt lenyugodni? Nem válaszoltam neki chatben vagy egy fél órán keresztül, erre elkezdett valamit beszélni holmi Coca Colás napocskáknak a napszemüvegéről, meg mittudomén, mikről. Én őt abszolút hagytam, lenyugodni is, tanulni is, mindent. Mégis, ő írkált nekem magától ilyen teljesen nonszensz dolgokat, ahelyett, hogy tanult volna, vagy netalán találkozott volna velem, ami nyílván egyszerűbb lett volna, mint 3 órát vitázni. Amely időt szintúgy az idejéből vettem el, természetesen.

2013. jan. 17. 21:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl. A barátod mire tanul ennyire? Maximum, ha államvizsgára készülne, de még akkor is túlzás a részéről. Vagy ennyire nehezen megy neki a tanulás? Nem hiszem, hogy 10 órákat csak tanulással tölt. A leírtak alapján olyan fiúnak tűnik, akinek csak szexre kellesz és minden másra nem jut a drága idejéből. Én a helyedben átgondolnám, hogy boldog párkapcsolat-e az, amiben vagy. Ha normális lenne, akkor nem ilyeneket írt volna, hogy akkor megy majd máshoz.
2013. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elvileg cukkol, mert tudja, hogy féltékeny vagyok, bár én bízom benne.


Különben, nagyon boldog maga a kapcsolat, amikor együtt vagyunk, az kész álom. Még senkivel sem éreztem magam ennyire egy hullámhosszon, mint vele. Csak hát ez... Megbántott, de ahelyett, hogy ezt a tényt elfogadná, és mondjuk kibökné, hogy bocsi, máskor kicsit jobban tervez előre, még engem szid le. Hogy ne legyek akkor így egy hisztis liba, már nem azért? Így nagyon nehéz nyugodtnak maradni...

2013. jan. 17. 21:33
 7/13 anonim ***** válasza:

"ahelyett, hogy ezt a tényt elfogadná, és mondjuk kibökné, hogy bocsi, máskor kicsit jobban tervez előre, még engem szid le."

hát igen pont ez a probléma. nagyon egoista lehet.

én a helyedben nem is keresném egy ideig, és akkor egyből jelentkezni fog, hogy most van ideje.

2013. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te túl reagálod. Teljesen más ez az oktatási rendszer, mint a régi. Mivel kellenek a kreditek, a jegy a továbbtanuláshoz. Hiszen látom hány éves, még az alapon van, nem a mesterképzésnél tartunk. Ez a 3 év után diploma munka, államvizsga, azután lehet felvételizni a mesterképzésre, oda nem csak ezek számítanak vele, hanem az addigi eredménye is. A legnagyobbik gyerekem ezen már túl van. Tanulni kell, lehet ezt a baromságot a mostani kormánynak köszönni. Ez van. Legyél türelmes, sajnálom.
2013. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem is a tanulással van bajom, de azt kétlem, hogy 0-24 tanulna.

Mellesleg, mindemellett van ideje hetente mittudoménhányszor elmenni konditerembe, a makettjeit festegetni, meg a fene se tudja, mit csinál még néha. Akkor rám hogyhogy nincs ennyi ideje? Pláne, ha annyira nagyon tanul, hogy 3 órán keresztül a neten lóg és velem veszekszik....

2013. jan. 17. 21:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Kevesebb időbe telt volna normálisan találkoznunk, mint végigveszekedni ezt az egészet... És ezt előre is láthatta, mert nem az első eset.
2013. jan. 17. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!