Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel kölcsönösen szimpatizáltunk, de mikor kiderült, hogy nős, én hagytam a fenébe, pedig a szívem majdnem megszakadt érte, úgy vágytam rá.

Azóta is ha találkozunk, olyan kedves velem, mosolyog rám, néz, és nekem pedig belül fáj valami, de egyben boldog is vagyok nagyon, hogy láthatom, de szomorú azért, hogy sosem lehet az enyém, mert családja van. Számomra a család szent dolog.

Éreztetek már ilyet lányok?

Hogy a szívetek megszakad, miközben kedvesen rád néz, közben pedig tudod, hogy soha nem lehet semmi közetetk, de mégis határtalanul boldog vagy, mert láthatod őt, és titkon még szeretheted...

Mert szeretem őt a szívem legmélyén, nagyon nagyon szeretem...örökké. :)


Ez olyan bonyolult, de szinte minden nap, ha találkozunk, ezt érzem.


25/N



2013. febr. 10. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt, mondjuk az én kiszemeltemnek barátnője volt. Nem tudta, hogy szeretem. Nem akartam szétb*szni egy kapcsolatot, vagy hogy bármi zavar legyen kettőjük között. Örültem, hogy minden nap láthattam és a barátja lehettem.
2013. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok épp, bár az én kiszemeltem éppen válik - már akkor is külön éltek, amikor összekeveredtünk - és megszakad a szívem, amikor rámnéz és mosolyog. Csak ő a válás kellős közepén nagyon nem akar kapcsolatot és nekem ezt tiszteletben kell tartanom.


25/N

2013. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is ez van ,próbálom inkább elfelejti. Nem gondolni rá minden percben, azt szeretném hogy ő boldog legyen .Igen tényleg jó örülni neki és titokban szeretni, de meddig? csak magadnak okozol fájdalmat.Próbáld őt elfelejteni,de csak akkor ha tudod hogy boldog. (:(
2013. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!