Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy 38 éves pasi, aki fent volt a neten , hogy párt akar keresni.Van egy 34 éves nő,aki irt neki, de neki gyereke is van. A pasival leveleztek, találkoztak, eléggé szimpatikusak egymásnak, a pasi kedves, lelkes. De! Ennek a hapsinak van egypár olyan lányismerőse, akikkel eléggé jól elvan és ezek ilyen 21 és 23 évesek. Mind eléggé jó csajok. A hapsi azt mondja, hogy csak barátok. Most csak azért csak barátok, mert a csajok nem akarnak tőle semmit, vagy miért? Találkozgat a 34 éves nőcivel is, de a 23 évesekkel is, amit elmond a 34 évesnek is, de mindig azzal a kitétellel, hogy csak barátok. Most akkor mit akar? Több vasat akar a tűzben tartani, valahol csak bejön a szex?
2012. dec. 20. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy Teneked az az elképzelésed van, hogy férfi és nő között nem lehet másfajta kapcsolat, csak szex.:) Vannak emberek, akik nem annyira éreznek érzelmi árnyalatokat, és ha vonzalmat éreznek, nem igazán érzik, hogy az micsoda is, ezért ha a másik ellenkező nemű, akkor azt gondolják, hogy az a vonzalom biztosan párkapcsolat, és akkor megkísérlik azt vele. Pedig lehet, hogy csak (például) csodálod, hogy milyen olvasott, és szívesen tanulnál tőle, hogy meséljen, miket olvasott, milyen életet él.

Megint mások meg nagyon erősen érzik a vonzalom árnyalatait, és eszükbe sem jut egy intellektuális érdeklődést vagy baráti szeretetet párkapcsolatba fordítani.

Ez a fiú ez az utóbbi lehet, Te meg az előző.

2012. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igy van, csak a szitut akartam felvázolni, ki hány éves és milyenek a körülmények. tisztában vagyok vele, hogy előttem is volt élete és a barátait nem dobja el az ember, de nem tudom hogyan reagáljak rá, ha meséli, hogy más lányokkal is milyen jól elvolt és ők milyen fantasztikusak?
2012. dec. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!