Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt h érthette a barátom?

Figyelt kérdés
mentünk haza egy buliból, és mondta h jó lesz ha leraknak az utcám sarkán ( valóban ott jobb, mert sajnos nincs kibetonoza, és nehéz megfordulni ), és kérdezte a sofőr, h miért mi bajod lesz akkor ha hazaáig viszem? a baratom azt mondta, h " nehogy a barátnőm lejárja a lábait, és h több maradjon nekem.. " persze, mondanom sem kell, h egyből arra következtettem h kövérnek tart.. vagy ez már csak belemagyarázás?
2011. aug. 19. 11:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs sajnos.
2011. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még én sem értem xD
2011. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

...női logika...


arra értette, hogy szeret, és minden porcikád kell neki. ha lejárnád a lábad, annyival kevesebb jutna neki belőled :)

2011. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mire értette, h "több maradjon nekem" De a mondat első feléből "nehogy lejárja a lábait" arra következtetek h egy bunkó.. bocsi :)
2011. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
de miből következtetsz arra, h bunkó?
2011. aug. 19. 11:29
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

hülyeség, mondom hogy csak kedveskedni akart vele:)

maximum nem a legjobb módon, mert félreértetted.

2011. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
de akkor se értem.. persze, rögtön megkérdeztem, h h értette, de nem tudott használható választ adni.. akkor rákérdeztem, h ezt ugye nem arra értetted h kövér vagyok? és akkor mondta h jajj, ugyan már...
2011. aug. 19. 11:31
 8/27 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is volt ilyen korszaka,egészen addig tartott,amíg el nem tudta magát fogadni.(egy bizonyos szintig,teljesen ugyanis a mai napig nem tudja elfogadni magát)Ez nem enyhe fokú belemagyarázás.Remélem játszottad is a sértődöttet,ő meg nem is sejtette,hogy mi a bajod.Beszéljétek meg a dolgot.
2011. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez nem enyhe fokú belemagyarázás. - tehát teljes fokú belemagyarázás, és nem kell aggódnom? de már az egész kapcs. tiszta furán indult.. 4 hónapig randizgattunk, mert biztos akart lenni a dolgában, ok elnéztem neki.. aztan még 3 hónapig váratott a szex-szel.. ok, ezt is elnéztem neki.. igaz, az elején én mondtam, h még ne, de aztan amikor akartam, akkor egyszer fáradt volt, egyszer ez volt, egyszer meg az.. tegnap meg a buli után nem akart nálam aludni, mert jött vendégségbe 1 haverja.. én ma elkezdek dolgozni, aztán jön egy fesztivál, ott is dolgozok majd, aztán meg vizsgaidőszak van, szal mondtam neki h majd kérek tőle időpontot vagy nem tudom.. meg olyan is van h a szexet tulagyalja, és akkor végül nem lesz semmi.. nem értem az egészet.. én már képtelen vagyok vele megértő lenni, a családi ebédjükre se mentem el tegnap, mert már elegem van..
2011. aug. 19. 11:35
 10/27 anonim ***** válasza:
De ha kedvességből írta akkor nem úgy az értelmes h "Nehogy lejárja a lábait és kevesebb maradjon nekem?" na mindegy :)
2011. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!