Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így reagált az smsemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagált az smsemre? Teljesen kivagyok. Ez mégis mit jelentene? Hogyan érthette?

Figyelt kérdés

Úgy volt,h ujrakezdjük mert ujból felkeresett és látni szeretett vna,és megint olyan volt mint régen:irogatta h nagyon szeret,imád,a legszebb bnője vtam..

Majd nemrég jött a hír h kirugták és így hazamegy Pestre és nem tud itt maradni velem..

Na én meg bepánikoltam és ezt az smst írtam neki:"Csak,h tud én igényt tartanék Rád a elkövetkező 10,20 v akárhány évben,és örülnék ha Te is így vélekednél és itt maradnál velem vhogy még 1 kis időt.semmiképp sem akarlak elveszíteni és veled szeretném eltervezni a jövőmet!és soha nem kellene más ezt bíztosíthatom.Hiányzol és szeretlek,mindennél jobban és nem érdekel,h nagy a korkülönbség"

Na ma visszaírt :"Nagyon aranyos vagy!de szeretném,ha másban gondolkoznál..puszillak Drága"


Ezt mégis Ti ,h értelmeznétek??Mi az h másban gondolkozzak??

Bocsi,h összevissza írok de felvok dúlva és nem akarom Őt ujból elveszíteni..


21/L


2011. okt. 12. 11:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

te vagy a modellkedos csajszi, ugye?


ugy értette, h ne számits rá..

2011. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb?Van családja?Nője rajtad kívül?Ez szerintem azt jelenti,mint aminek látszik.Nem kellesz neki,tuti van valakije.Le vagy koptatva.
2011. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nincs családja,az exével meg csak megcsalt aki Pesten van és korabeli és gondolom most ő kéznél lesz,14év van köztünk.de kicsit meglepett ez a reakciója..
2011. okt. 12. 11:28
 4/27 anonim ***** válasza:
megcsalt.. mit akarsz még??
2011. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A "Gondolkodj másban" azt jelenti, hogy keress magadnak mást.
2011. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy köcsög! Még, hogy puszillak Drága, mikor épp most küldött el. Főleg egy *zaros sms-el. Igazi rohadt tapló. Hánynom kell az ilyen férfiaktól. Ha szakítani akar, miért nem képes megmondani személyesen??? Ilyen űrt hagyni a másikban nem szabad! Mocskosul meglehet törni így a másikat. És akkor még csoda, hogy az ember az elkövetkező kapcsolataiban bizalmatlan lesz. Pont az ilyenek miatt. *zarházi alak...
2011. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki komolyan drágám. Esetleg csak meg akart döngetni, mert veled baromi jó volt, vagy ilyesmi. Az üzeneted nagyon komoly szándékokat fogalmaz meg, tulajdonképpen leírod neki, hogy egy életre szeretnéd őt magad mellett tudni. Ez elrémiszti a pasikat.
2011. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
tudom de azt utána megbeszéltük..bár én akkor kiakartam dobni de ugy döntöttük kap még 1 esélyt..meg állítása szerint ő eldöntötte h nemakarja ezt folytatni mert semmi jövöje az x év miatt és felejtés céljából buli után az exénél kötött ki..
2011. okt. 12. 11:34
 9/27 anonim ***** válasza:
Úgy érthette, h nem érdekled már. Sajnálom.
2011. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
ő akarta ujra,ő keresett fel ujból ,hisz így is 1 évig együtt vtunk és amikor közlik vele h viszlát akk lerendezi ezzel..és h majd ugyis találok vkit aki hozzám való,és h fel a fejjel,ne szomorkodjak és h hiányzom...az ilyennel annyira feltud huzni,de komolyan..
2011. okt. 12. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!