Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem romantikus alkat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem romantikus alkat, vagy nincs oda értem?

Figyelt kérdés

A srác már a barátnőjének tekint, eleinte haverok voltunk, kb pár hete lett komolyabb a dolog.


Tehát együttvagyunk, de nem tudok rajta kiigazodni.


Élőben mindig odavan értem, viccelődik, puszilgat, ölelget...

Viszont fb-on amikor beszélünk, nem kifejezetten kedves..pláne ha el van foglalva.


Egyetemista és sokszor ideges, olyankor velem sem egy cukormáz.


Most én kerítek nagy feneket ennek a dolognak és túlreagálom, vagy tényleg nincs oda értem?

Csak mert ezt érzem, de amúgy eléggé túlérzékeny vagyok ő pedig amúgy elég nyers ember.


Szóval ti mit gondoltok? Tudom így ez elég tömör, de valamennyire át lehet látni...



Köszi előre is!

20/L



2013. febr. 12. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"Egyetemista és sokszor ideges"


A sok koffein az oka, a rengeteg energiaital. Egyetemisták élete nem piskóta. Ne lógj mindig a nyakán, hagyd tanulni is!

2013. febr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyetemista gyerekek nagyon tudnak rinyálni, de az érthető, hogy amikor el van foglalva, akkor nem veled akar foglalkozni.
2013. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!