Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehez tenni szerelem ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehez tenni szerelem ellen?

Figyelt kérdés
És van értrlme annak, hogy barátságot alakítunk ki vele? (ha már nem lehet szerelem)

2013. febr. 14. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
FELEJSD EL
2013. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit! Barátságnak meg semmi értelme ilyen esetben, csak jobban szenvedsz ...

Tüneti kezelésre jó az alkohol és a k.rvák ...

2013. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17/L vagyok. De elfelejteni nem tudom, rajongok érte, de ő nem értem. és egyszer szemeztünk egyetlen pillanatra, akkor is bebizseregtem teljesen. szal nem egyszerű :(
2013. febr. 14. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja! Akkor k.rvák nem játszanak ... :-( Segítsek elfelejteni? ;-)
2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:

Ha nem jöhettek össze,akkor hagyd az egészet. Ha nap mint nap találkoztok,csak rosszabb lesz,mélyül a rajongásod,ő meg szinte kizárt,hogy valaha is meglássa benned a párját.

Tudom,hogy nehéz,de szakíts meg minden kapcsolatot vele. Egy ideig sz.r lesz,de pár hét,1-2 hónap és elfelejted. Ne gondolj rá túl sokat,tereld el a figyelmed. Nincs a világon pótolhatatlan pasi. Rájössz majd.

2013. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!