Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, belezúgtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, belezúgtam az osztálytársamba!?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel eddig is jóban voltam, de nem nagyon tartozott a legjobb haverjaim közé.. Aztán kb. egy hónapja elkezdett közeledni... Pl. egyre többször odajött, megkérdezte h mit csinálsz hétvégén, hogy vagy meg ilyenek.... És egyre jobban kezdtem belezúgni.. először csak megkedveltem, mint haver, de most már szerelmes vagyok belé....Csak hát ugye keddtől vége van a sulinak és nem talizok vele (max ha eljön majd a bulimra) Mit csináljak? Írjak neki? Vagy?? (de ha ő ezt ugye nem így gondolja, egy nagyon jó haveri kapcsolatot nem akarok tönkre vágni) 14/L
2010. jún. 18. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma nagyon fáradt vagyok, fél hétkor keltem. De holnap legalább aludhatok nyugodtan, már látom milyen békésen fogok szundikálni. És remélem sok szépet fogok majd álmodni.
2010. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki, vedd fel MSN-re, adj apró jeleket, és fog kezdeményezni, ha benne is felvillant valami. Ne aggódj a barátságotok miatt, azt már úgyis "tönkre vágták" az érzelmeid. :) Egyébként az ilyen kapcsolatok (ha összejönnek) a legjobbak, mert nem a vakvéletlen vezérli, hanem már ismeritek egymást valamennyire.
2010. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
msn, skype, myvip, iwiw, e-mail...tartsátok a kapcsolatot...
2010. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ÉN is bepróbálkoztam osztálytársnál. Nem jött össze, ideig kerültük egymást, de újra jóban vagyunk, szóval emiatt ne aggódj XD

Haverom is bepróbálkozott másik osztálytársnál, neki se jött össze, de azóta is jóban vannak.

2010. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak- inkább nem mondok rá semmit

a többi értelmes választ köszi:-)

sajnos nincs msnje se skyp-ja:S

a bulimra majd meghivom, és elmondom nki h mi a szitu...

2010. jún. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!