Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van egy lány akit megbántottam?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha van egy lány akit megbántottam? És most azt mondta hogy ezért nem szeret de nem is utál. Viszont szeretem még mindig, állatira.

2013. febr. 16. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld kiengesztelni, legyél vele figyelmes, kérj bocsánatot és biztosítsd arról, hogy nem fordul elő többé ilyen (legalább is szándékosan nem)...persze csak ha tényleg fontos neked.
2013. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-2 bók és már ki is engesztelted
2013. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, mivel bántottad meg. Szóval? Tettel?
2013. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval bántottam meg. És sirt is. Én meg bánom de nagyon:/. Nem fog egy ideig megbocsátani. Egy ajándék mennyit segitene?
2013. febr. 16. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ajándék kellene. Inkább mond el neki, mennyire megbántad, hogy megbántottad, hogy nem akarattal történt, és kérdezd meg, hogyan tehetnéd jóvá. Mondd el neki, mennyire fontos ő a számodra.
2013. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!