Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy pasi aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsencike kérdése:

Van egy pasi aki nagyon tetszik és nem merem megszólítani és mikor rám néz akkor nagyon elpirulok hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
A nevén.
2013. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem várok hülye válaszokat.
2013. febr. 17. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá és mondd, h szia, ha visszaköszön, akkor abból biztos elindul egy beszélgetés :)
2013. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tamy16 válasza:
100%
Szerintem először keress valami közös beszédtémát, úgy könnyebb beszélgetni. Ha más nincs és még suliba jársz akkor szerintem jó beszélgetési téma akár, a lecke. Elmondod neki pl., hogy milyen sok volt a lecke, vagy milyen nehéz volt, vagy valami ilyesmi. Ezután már beindul a beszélgetés. Ne szorongj a beszélgetés alatt, csak lazán. Nem fog megenni. Nyugi. Remélem tudtam segíteni.
2013. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a legtermészetesebb, ha egyértelmű jelzéseket adsz, hogy fel szeretnéd kelteni az érdeklődését. Nyilván ez alatt nem azt értem, hogy résnyire nyitott szemmel, kicsit emelt fejjel nyald meg a szád szélét, mert akkor jó eséllyel értéktelenné válsz számára, és legjobb esetben meg akar mászni, aztán eldob. Ha meg nem olyan, akkor ez riasztani fogja. A jelzésadásokban nem tudok tanácsokat adni, ezt a nők értik. Semmiképpen se te szedd fel, ez a mi dolgunk. Az egyértelmű szemkontakt keresés, és pajkos mosoly viheti legjobban előrébb az ügyed.
2013. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Ha tetszel neki,úgy is rád nyomul,ha meg nem,a felkínált dologból tartósság úgy sem várható,csak csalódás.
2013. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mondjuk a 6-os jól látja...dehát az élet ilyen..próba-szerencse...


egyébként ha nem moccan meg benne valami, amikor tutajos szemekkel ránézel, akkor azt hagyni kell a francba...

2013. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ti aztán tudjátok biztatni a fiatal lányokat :-D


Keress olyan társaságot, amiben ő is benne van és próbálj hozzászólni olyan témához, amihez ő is. Aztán kommunikálj vele szép lassan kettesben is, építgesd lassan a kapcsolatot. Ez jó arra is, hogy megismerjétek egymást, ha még megszólítani sem mered, aligha ismered annyira, hogy tényleg belevágjatok egy kapcsolatba.


Keresd a helyzeteket, amikor kettesben mehetsz vele valamerre (pl Hazafele, ha egy irányba laktok) és beszélj vele. Szólítsd meg, tudja, hogy ismered és szimpatikus neked, ne nyomulj rá, hagyd, hogy ő is elmondja, ami épp a fejében van. Aztán vagy lesz valami, vagy nem.


Én 13évesen voltam ilyen szituációban, az égvilágon nem lett belőle semmi és jó is így. Nagyon szép lány volt és értékes személyiség. Aztán kiderült, hogy akkor még ő is és én is elég gyerekek voltunk, azóta meg én felnőttem és értékes ember lettem, róla meg kiderült, hogy lehet, hogy szép és szimpatikus, de kissé üres.

2013. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyzeten is elég sok múlik.

Pl. van egy lány, akit minden reggel látok, amikor munkába megyek, és általában egymásra mosolygunk, valamint egy szia is be szokott csúszni. Ennél több sosem volt, mert mindig rohanok, ő "helyhez van kötve", az pedig még nem jutott eszembe, hogy őmiatta korábban menjek, és az így felszabadított időben beszélgessünk egy kicsit.

Általánosan bármilyen figyelemfelkeltő tett jó lehet: mosoly, "szia", elejtett zsebkendő, hirtelen ájulás. Bár ez utóbbi azért túlzás lehet.

2013. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elejtett zsebkendő, meg ájulás pláne nem. Én férfiként sokkal inkább le vagyok nyűgözve egy nőtől, aki határozottan leül mellém és kedvesen elbeszélget velem, mint aki nekiáll produkálni magát.
2013. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!