Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazi szerelem, amiben aggódok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Igazi szerelem, amiben aggódok?

Figyelt kérdés

sziasztok .!

lassan 2éve vagyok együtt a barátommal,egy suliba járunk..

amikor oda kerültem ismertem meg..és összejöttünk..

komolyra fordult..:) minden szép és jó..:) nagyon szeretem,és ő is viszont szeret..! kimutatja.. elvagyunk..

viszont vannak olyan hetek amikor teljesen kivan cserélve :S vagyis ez akkor fordul elő amikor kimerült nagyon,elfáradt a munka miatt..! és akkor elvagyok hanyagolva.. viszont most a héten azzal állt elő hogy egy kicsit álljak le,és ne mondjam neki egy nap tízszer hogy szeretem..amire azt mondtam persze.. és egy nap egyszer mondom.. de az órai szünetekben együtt vagyunk akkor annyira aranyos..puszilgat..:) elmondja hogy én őt szeretem.. szeret nagyon stb..

viszont ha mondom neki hogy talizzunk,akkor nincs kedve..:S és ez kicsit rosszul esik..de viszont azt is mondja hogy majd bepótoljuk egy hétvégén,vagy máskor..

és sajnos,én az a pánikolós vagyok,mert azt hiszem egyből hogy szakítani akar..:S ha este haza érünk és beszélünk neten,akkor olyan más.. :S semmi jó szó..hogy rendben haza értem-e .. semmi..:S

és nem tudom hogy most mivan:S mert rosszul esik..

olyan mintha nem lenne rám szüksége.. csak nem tudja megmondani,nem meri..:S

de viszont az is eszembe jutott hogy olyan szintre értünk a kapcsolatunkba ahol már nem kell elmondani mit érzel a másik iránt,mert tudod.. nem kell elmondani annyiszor,mert érzed abból ahogy foglalkozik velem..


2013. jan. 10. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatból annyit tudok mondani hogy szerintem nem feltétlenül jó ha az ember minden nap együtt van a párjával. Az elején minden szuper, aztán egy idő után én azt éreztem hogy megfojt a dolog, nem volt időm a saját dolgaimra, mindig kompromisszumot kellett kötnöm magammal, és minden alkalommal én voltam aki végül enged.

Egy idő után borzasztóan feltorlódott bennem az érzés hogy nincs egy szabad délutánom, és hazudnom kellett hogy dolgozom vagy ilyesmi, ha akartam magamnak időt szakítani, és szerintem ez hosszú távon működésképtelenné tehet egy kapcsolatot.

Azért írom ezt le mert bár nem tiszta a dolog, de kicsit hasonlónak tűnik a helyzet mint amiben én voltam, és persze nehéz azt előadni hogy "figyelj ne találkozzunk annyit mert..."

Szerintem a legjobb amit tehetsz hogy szóba hozod a dolgot akármennyire is esik nehezedre. A problémákat csak így lehet megoldani. Ha azt mondja hogy semmi gond, de még x idő után is ugyanígy érzel, akkor hozd elő újra, addig amíg ki nem bújik a szög a zsákból. De előtte mindenképp gondold át hogy valós dolgok miatt aggódsz e.

Például engem kivisz az észből mikor a barátnőm azt mondja hogy "sose ölelsz meg", és komolyan is gondolja! amikor ez nem igaz. Szóval csak akkor állj elé ha benned komoly bizonytalanság van, mert akkor azt bizony meg kell beszélni, és mindig jobb előbb mint később. Az ilyen dolgokat kár halogatni.

2013. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minél jobban közelednél, annál jóban akar majd menni. Legyél függetlenebb, elfoglaltabb, ne mondd,hogy szereted csak ha nagyon akarja hallani. Ne érezze annyira hogy odavagy érte. A pasik sajna vadászok.
2013. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!