Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor vége a szerelemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor vége a szerelemnek?

Figyelt kérdés

majd egy éve vagyunk együtt a párommal, ő 20 és én pedig 18.

elejétől fogva odáig voltunk egymásért ésokáig így ment, már össze is költöztünk egy ideje, de az utóbbi hetekben sokat veszekszünk, minden apró dolgon összekapunk és alig fordítunk időt egymásra... szeretkezni is egyre ritkábban szoktunk, nekem sincs sok kedven hozzá, legtöbbször már nem is élvezem :/ pedig mindent megtesz, de semmi, orgazmusom sem volt soha és az zavart is, egyre jobban, de nem mondtam el, mert gondoltam, majd megoldódik, és mikor mondtam, rágörcsölt.. ez nem jütt be. ugye nem ez az oka mindennek? azt hallottam a szex számít egy komoly kapcsolatban... de én nem akarom hogy vége legyen, viszont így nem mehet tovább!



2013. febr. 20. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt a mondás igaza: " Lakva ismeri meg az ember egymást "

Ahogy írod nem lesz hosszú életű,főleg ha már sex sincs.Mert az sokat számít bizony. Próbáljatok beszélni,hogy ujra kezdeni,tiszta lappal,aztán ha nem megy,akkor hagyjátok egymást,ne eröltessétek. Bár már ahogy olvasom,elég sok sérelem ért,mindkettötöket,beszéljetek,aztán kiderül. Sok sikert.

2013. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

wow:O 18 évesen össze költöztetek?

bocsi az offért

2013. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó ez volt, csak mi nem költöztünk össze. Egy év körül ugyanezek a problémák merültek fel, próbáltunk javítani, változni de a kapcsolatunk még sem lett jobb. 1,5 év után végül mégis a szakítás mellett döntöttünk, (ennek már 2 hónapja) és ma már csak azt bánom hogy még fél évig "kínlódtunk" együtt.
2013. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!