Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Második leszek a fiúnak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második leszek a fiúnak. Mitől kell félnem?

Figyelt kérdés

Egy sráccal egy hónapja ismerkedünk, találkozgatunk. Ő 19, én 20 vagyok. Úgy érzem, kezdek beleszeretni, és ő is hasonlóan van az érzéseivel. Nem sietünk, de szerintem 1-2 héten belül összejövünk. Eddig egy tartós (majdnem 3 éves) kapcsolata volt, csak ezzel a lánnyal feküdt le eddig. Én már több sráccal voltam, de olyannal még soha, akinek a második lettem volna és most először nagyon félek. Egy lánnyal volt eddig, ő azt szokta meg, mi van, ha nem tetszik az neki, ami én vagyok? Vagy valami balul sül el? Mi lehet az agyában szexuális téren ezzel kapcsolatbab? Milyen másodiknak lenni? Kell félnem? Ha igen, mitől?

Bocsi a sok kérdését...



2013. febr. 21. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis mitől kellene félned ?

Ha járni fogtok és beléd szeret, akkor Téged fog szeretni! Azaz csak légy önmagad mindenben, és nem lesz baj!


A szexről pedig nyugodtan, őszintén és közvetlenül beszélgessetek. Főleg mielőtt megtörténne.:)

2013. febr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te már több sráccal voltál. Akkor ezek szerint te mindegyiket csak a többihez viszonyítva ítélted meg? Ugye nem?
2013. febr. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Több sráccal voltál, mégsem tudod, hogy mindenki máshogy működik, más jó neki? És ez a lányokkal is így van!

Mindig figyelj mi hogy jó neki és a szádat is használd, mármint merj kommunikálni is az ágyban!

Hogy mitől kell félned, hogy ne hasonlítgasson az exéhez és figyeljen rád.

2013. febr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsőtől.
2013. febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ez a nevem! ***** válasza:

Ezen szerintem ne aggódj!Ha valaki szeret valakit,akkor nem lesz mitől félni,olyannak fogad el,amilyen vagy!

Senkitől nem lehet és nem is szabad elvárni hogy olyan legyen,mint az exe.

Nekem például egy olyan hölgy lett a feleségem,akinek előttem 3 éves első kapcsolata volt.Én soha nem féltem attól hogy azért nem fogad el,mert nem olyan vagyok mint az exe volt.Feltételek nélkül kölcsönösen szeretjük egymást és nincs félni valóm abszolút.Nagyon jól összecsiszolódtunk,ha nálatok is hasonlóan fog menni,akkor nem lesz semmi baj.Persze ehhez az kell hogy túl tegye magát az elsőn.Ha nemrég szakítottak és nem a srác kezdeményezte a szakítást,hanem az ex barátnője és csalódott,akkor legyél vele türelmes,próbáld őt megérteni és vedd körül szereteteddel.Ez sokat jelent.Ne félj és legyen önbizalmad!Oké? :-)

2013. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 karyy károly ***** válasza:

Szia

mivel te vagy a tapasztaltabb ...szerintem inkább ő tart a dologtól :)) Úgy hogy nyugodt legyél ha szereted minden jól sikerül ....

2013. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm! Igyekszem beszélgetni vele a dologról, ő azt mondta, hogy inkább ő fél, de én úgy érzem, neki nincs mitől tartania, pont azért - és talán ez egy kicsit bunkó -, mert én már láttam több dolgot, és nem biztos, hogy érhet akkora meglepetés, mint őt...

#2: Köszönöm! Nem viszonyítok egyáltalán, de mi lesz, ha ő igen? Hiszen ő pont, hogy jobban hajlik rá egyetlen partner után...

#3: Köszönöm! Próbálok majd kommunikálni, bár szerintem, ha odajutunk, mindketten olyan zavarban leszünk, hogy azt elképzelni sem tudom :$

#4: Nagyon elmés volt, köszi.

Ez a nevem!: Köszönöm szépen! Nyár végén szakítottak, tehát már bő fél éve. Túl van rajta, már nem köti hozzá olyan érzelem, azt mondta. Szerintem tényleg nem érdekli már. Azt mondta, engem szeretne úgy mindenhogy nagyon és rám vágyik :$ Még egyszer köszönöm a válaszod!

karyy károly: Köszi szépen, igyekszem nem görcsölni!

2013. febr. 22. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!