Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végződhet komoly kapcsolattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végződhet komoly kapcsolattal egy laza kapcsolat?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és egy ideje már randizgatok egy csajjal, aki megmondta hogy nem akar velem komoly kapcsolatot mivel pár hónap múlva úgyis hazamegyek...szerintetek lehet még ebből valami?...nem mellékes, hogy szerintem belészerettem :P

18/F



2013. febr. 22. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,ez azzal fog végződni,hogy hazajössz. :D igaza van,ez egyikőtöknek sem lenne jó
2013. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval ne erőltessem és inkább csak maradjon egy "laza kapcsolat"?
2013. febr. 22. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem, hiszen hazajössz, akkor meg valószínű ő nem akarna követni, és távkapcsolatot meg gondolom nem akar.
2013. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végződhet, de ha úgyis hazajössz, akkor igaza van, maradjatok a lazánál :)
2013. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán, mért ne?

Azt tisztázzuk hogy a komoly kapcsolat nem abból áll, hogy "feszeng" mind a két fél, hogy most ebben meg abban próbáljak megfelelni a másiknak, hanem abból hogy egész egyszerűen, nagyon jól érzem magam vele, és ennek szívből kell jönnie, nem pedig úgy hogy, na én most szeretnék egy komoly kapcsolatot és jól van, mert különben nagyon könnyen meglehet kissé ironikus hangvétellel :) hogy nyögés lenne a vége :D

2013. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angica0901 válasza:
Miért ne lehetne ebből valami? Én is külföldön élek, közel 8 éve, laza kapcsolatnak indult, mégis 2 éve férjhez mentem Hozzá. Hozzáteszem: én tudtam, hogy nem megyek haza Magyarországra. Ha nem itt, akkor máshol telepedtem volna le.
2013. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!