Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen tetszettem neki és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen tetszettem neki és most akar velem összejönni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy suliba jártunk. Már akkoriban is volt hogy úgy éreztem talán tetszem neki. Aztán most volt osztálytalálkozónk, és összebarátkoztunk megint. Elhívott egy randira, beszélgettünk kicsit. Most meg elhívott mégegy randira. És egyre jobban érzem hogy bejövök neki, flörtöl stb. Ilyen lehetséges hogy 5 év elteltével is akarna tőlem valamit?
2013. febr. 8. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen tetszel neki. Irány a háló!
2013. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fogadd el a második randit !!!!!!!

nekem is van olyan lány akibe 7 év ismeretség után szerettem bele. lehet h ő is most látta meg benned a nagy ő-t.

gondolom régen is bejöttél neki csak lehet nm volt annyira tökös h odamenjen, aztán nm találkoztatok és elfelejtett, de most újra feltörtek benne az érzelmek. :)

2013. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pont ebben a helyzetben vagyok de az én sztorimban én vagyok a fiú és ugyanezt csinálom a lánnyal :D.
2013. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!