Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják ezt a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak? Ilyenkor ők győzelmet aratnak?

Figyelt kérdés
4 hónap után közölte a volt párom, hogy ő mégsem akarja magát elkötelezni és hogy egy laza kapcsolatra vágyik. Elérte, hogy bele zúgjak, lehazudta a csillagokat is az égről, hogy ő engem mennyire szeret, nem akar soha elveszíteni, hogy velem képzeli el a jövőjét, hogy én vagyok a legfontosabb ember az életében meg ehhez hasonlók és most hip-hop egyik napról a másikra közölte ezt velem, hogy ő mégsem akarja ezt... mire jó ez a férfiaknak? ilyenkor ők büszkék magukra, hogy eltapossák, megalázzák a nőt? én ezt sosem tudnám megtenni. Csak nem értem, hogy a sok-sok szerelmes szó, csók, ölelés és éjszaka az nála hogy müködött... semmit nem érez ilyenkor a másik iránt? mert ha szeretné akkor ezt nem tudná vele megtenni. 25/L

2013. febr. 25. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Volt egy fellángolás a kapcsolatotok elején, de neki elmúlt, neked meg szerelem lett belőle... Ez van, nem a pasid a hibás! :/
2013. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
bennem van akkor a hiba?
2013. febr. 25. 12:45
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Hidd el, csak a szexre vágyott vaaagy talált számára 'nálad jobbat'.
2013. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ez annyira fáj és ezek után hogy higgyek akárkinek is? :( összetiporta a lelkemet :(
2013. febr. 25. 12:49
 5/21 anonim ***** válasza:
ja, lehet hogy így van ahogy az első írta :(
2013. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

tudom milyen érzés :(

üzi? :)

2013. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nem a Te hibád, de sajnos előfordul hogy az emebr rájön hogy mégsem ez az az emebr aki neki kell. Vagy megismerkedett mással aki jobban tetszik neki. Sajnos előfordul az ilyen bárkivel.
2013. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Az elso jol mondta.

Miert gondolod, hogy hazudott neked? Akkor ugy erezte te vagy szamara a vilagmindenseg kozepe, aztan rajott, hogy megsem, mert van benned/ vagy eppen hianyzik beloled valami ami neki fontos.

Nem hiba van benned, egyszeruen csak nem passzoltok, habar elso pillantasra ugy tunt, hogy igen.

2013. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
annyira elnyom ez a tudat! :( Az eddig sem túl nagy önbizalmam a béka fene alá süllyedt :(
2013. febr. 25. 12:55
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Pont ezert kellene megertened, hogy ez nem egy katasztrofa, nem olyasmi ami ellened, vagy a noi nem ellen iranyult, sot nokent jobban meg is kellene ertened, hogy az erzesek valtoznak.

Ez most nehez neked, mert te beleszerettel, de volt 4 boldog honapotok es ez jo. Most pedig ideje neked is tovabblepni.

2013. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!