Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják ezt a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak? Ilyenkor ők győzelmet aratnak?

Figyelt kérdés
4 hónap után közölte a volt párom, hogy ő mégsem akarja magát elkötelezni és hogy egy laza kapcsolatra vágyik. Elérte, hogy bele zúgjak, lehazudta a csillagokat is az égről, hogy ő engem mennyire szeret, nem akar soha elveszíteni, hogy velem képzeli el a jövőjét, hogy én vagyok a legfontosabb ember az életében meg ehhez hasonlók és most hip-hop egyik napról a másikra közölte ezt velem, hogy ő mégsem akarja ezt... mire jó ez a férfiaknak? ilyenkor ők büszkék magukra, hogy eltapossák, megalázzák a nőt? én ezt sosem tudnám megtenni. Csak nem értem, hogy a sok-sok szerelmes szó, csók, ölelés és éjszaka az nála hogy müködött... semmit nem érez ilyenkor a másik iránt? mert ha szeretné akkor ezt nem tudná vele megtenni. 25/L

2013. febr. 25. 12:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen. Ne szomorkodj, mert csak rosszabb lesz. Barátnőiddel, ismerőseiddel menj szórakozni. Ha otthon maradsz, csak szarabb lesz. Fiatal vagy fel a fejjel, ha így utólag nézed még mindig jobb, hogy most derült ez ki, mintha még tovább lettetek volna együtt. N
2013. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ugyanezt forditva is elmondhatná sok férfi. Ez nem attol függ, hogy mi van a lába között. Csak azt tudom javasolni, hogy máskor igyekezz megismerni a "jelöltedet" mielött mindent elhiszel neki. Lehet, hogy egy kicsit tul korán raktad szét a lábadat.
2013. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Semmiért ne okold magadat! Semmiben nem vagy hibás.

A szerelem a lányokat le tudja rendesen taglózni. Ezt az időt, amíg kihevered a válást, ki kell bírnod. Szándékosan nem írtam csalódást, csak válást, mert lehet, hogy a fiúd is szeretett, csak megváltoztak az érzései. Persze az is benne van a pakliban, hogy csak az ágyikódba szeretett volna bekerülni. Mindegy! Elmúlt. Lépjél túl rajta. Próbálj új társra találni. Az életben nagyon sok csalódás éri az embereket. Meg kell tanulni túlélni. Sok fiú ugyanezen átesik, akiket a lány hagyott ott. Nekik sem könnyű.

2013. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is így jártam az exemmel. Vagy rohadt gyorsan kiábrándult, vagy soha nem is érzett semmit színészkedett.
2013. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a kapcsolatotok elején elkövetett egy hatalmas hibát: elvakította a szerelem. idővel rájött, hogy milyen hibát vétett, megjött az esze, nem akarja elrontani veled az életét.
2013. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"nem akarja elrontani az életét Veled"


Mit kell ahhoz tenni, hogy valaki igy gondolja?? Ááá nagyon durva!! Egyszerüen kiszeretett belőled az is lehet..

2013. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba, hanem mindkettőtökben! Szakítanotok kellet volna már... :/
2013. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó honnan tudod ezt ilyen biztosan?? Te belelátsz a kapcsolatukba? Mert én nem...
2013. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
azért mert kifogtál egy f@szkalapot azért még ne általánosíts! köszönöm!
2013. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A férfiakkal kapcsolatban az a nagy titok, hogy amit mondanak, azt úgy kell érteni, ahogy mondták. Ezt női szemmel minden bizonnyal nehéz megérteni :D


Szóval lefordítom csak Neked csak most ingyen, amit mondott:

- Mégsem akarja elkötelezni magát.

- Laza kapcsolatra vágyik

- Szeretett, de valami miatt ez megváltozott

2013. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!