Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék megváltozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet,hogy nagyon el vagyok keseredve. :(

Nem tudom mi van velem,de amint megszeretek egy fiú, elkap a birtoklásvágy. Nagyon féltékeny vagyok,mindenre,mindenkire,még egy fb. lájkra is,akkor is,ha nem járunk ! Nem tudom hogy változhatnék meg..

A másik pedig az,hogy (tudom ,nem szép dolog,sőt.) ha egy kicsit is tetszik egy fiú,elszeretném érni,hogy belémessen. Amikor ez megtörténik,akkor mintha "megunnám",és eltávolodok tőle.

Ez a korom miatt van? Vagy miért?

Hogy változzak meg?:(



2013. febr. 25. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok !

Köszi a hasznos választ!

2013. febr. 25. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez már egy hatalmas előrelépés, hogy felismerted, hogy valami nem jó... :)


Viszont segíteni nem tudok :/

2013. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, hogy felismerted, hogy ennek a dolognak a gyökere nálad keresendő, így csak te tudod leküzdeni is őket.

Úgy veszem észre, hogy az egész párkeresősdi jelenleg a te egódról szól. Gondok lehetnek az önértékeléseddel, és másokat akarsz használni, hogy helyrebillentsék (konkrétan a fiúkat). A birtoklási vágynak semmi köze az igaz szeretethez/szerelemhez. Meg az is érdekes, hogy kihangsúlyoztad, hogy mindenképp el akarod érni, hogy belédessenek. Ez is csak azt erősíti meg, amit mondtam. Ha igazán megszeretsz valakit, akkor az feltételezi az önzetlenséget, és ha viszonozza az érzéseidet, akkor az csak egy csodálatos plusz, ami által működőképessé tud válni a kapcsolat.

2013. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha módszeresen magadtól nem megy, változtass a világnézeteden. Elég fiatal vagy, könnyen fog menni csak kezdj el olvasni építő műveket. Nem kötelező olvasmányra gondoltam, hanem pl Müller Péterre, meg hasonlókra. olyan kell, ahol hangsúlyozzák mennyire fontos egy párkapcsolaton belül is a személyes tér megléte.
2013. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak teljesen igazat adok ,nagyon elgondolkodtató az,amit írtál!

De hogy tudnék változtatni az önértékelésemen? Van önbizalmam,csak néha rám tör egy fura érzés,nagyon kellemetlen!

5-s válaszoló! Köszi Neked is! Megfogadom a tanácsod!:)

2013. febr. 25. 14:49
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, 3-as és 4-es válaszoló!
2013. febr. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!