Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legésszerűbb ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legésszerűbb ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Végre "találtam" egy olyan lányt akinek nem a külső számít, és komoly gondolkodású. Azért idézőjelesen írtam, mert régről ismerjük egymást (anno osztálytársak voltunk). Sem neki, sem nekem nincs kapcsolatom régóta, de mindketten szeretnénk (elmondása szerint). Nemrég találkoztunk személyesen. Azóta nagyon vonzódok hozzá (amit ő valószínűleg nem tud). A baj csak az hogy jelenleg külföldön dolgozik, és majd csak nyáron, vagy ősz elején jön haza végleg. Jelen pillanatban csak egy üzleti ügy miatt tartjuk telefonon időnként a kapcsolatot, ahol a beszélgetés nagyjából valóban csak erre irányul. Beszéltük, ha hazajön majd, és túl leszünk ezen az időszakon, akkor neki is több ideje lesz arra hogy csavarogjunk, meg aztán ez eleve csak akkor lesz adott. Viszont hol van még a nyár? Addig tartsam magamban azt hogy mit érzek? Lehet ezt egyáltalán? Mi lesz ha addig talál valakit? Mit lenne a helyes lépés ebben a helyzetben? Próbálom kordában tartani az érzéseimet és csak a feladatomra koncentrálni? Gondolom nem egészséges keverni a munkát az érzésekkel. Próbáljam kivárni amíg több időnk lesz személyesen találkozni, és akkor elmondani? Vagy nem kellene így "ajtóstól rontani a házba"? Várom az érett tanácsokat.
2013. febr. 23. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv! Őszintén szólva én nem várnám mert egyrészt sok lány van a világon,nem tudod biztosan hogy ő is így érez-e,ha túl sokat filózol rajta beleéled magad és elbabrálod.Másrészt szerintem keresgélj nyugodtan persze attól függetlenül próbáld meg nála,de semmi képp ne vallj neki szerelmet! Tehát Én a helyedben keresnék addig vkit helyben.
2013. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is akarod elmondani neki még éreztesd vele ne csak a hivatalos ügyeitekről beszéljetek hanem tereld el a beszélgetést magán dolgokra és derítsd ki ,hogy bejössz-e neki. Nyárig várni háááát kitudja mi lesz addig..
2013. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos elég tapasztalatlan vagyok hódítási téren. Ezért kérdezném, azt hogyan lehet kideríteni hogy kölcsönös-e a vonzódás? Nyilván nem azért várnék, mert ő az egyetlen, hanem egyrészt azért amit írtam (tapasztalatlanság), másrészt az én koromban (35) elég nehéz olyan korban hozzám illő lányt találni, akivel egyrészt ismerjük már egymást, nem vágyunk nagy dolgokra, csak szeretetre, és egy boldog családra. Másfelől pedig megbízható, intelligens, és ami a legfontosabb, ő is egyedülálló, de nem azért mert ezt akarta, hanem mert neki is így alakult valamiért...

Ráadásul -ahogy ő mondta- nála ezen a téren ketyeg a biológiai óra... - (hisz egyidős velem)

2013. febr. 24. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!