Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy a barátom 15 éves,én 13 . Anyukámmal beszélgettünk ma a szexről és egyéb dolgokról.(felvilágosítás szerűen)... Azt mondta anyum,hogy ugye mivel fiatal vagyok a barátom pedig érettebb ő hamarabb vágyik majd a szexre és lehet hogy majd később a nálam idősebb lányok felé fog hajlani. Én nagyon szeretem és már 1 év és 4 hónapja vagyunk együtt.

Ti ha ilyen helyzetben lennétek (fiúként!) akkor várnátok a barátnőtökre még 2-3 évet vagy a későbbiekben ilyen szempontból mást választanátok?

U.I.: Nem az a fajta lány vagyok aki egy hét járás után lesz**ja a barátját! Idáig a csókig jutottunk el. Kérlek normális válaszokat !:)



2013. febr. 25. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 évet mindenképp várnék.. ha nem másért legalább azért, hogy ne zárjanak be ;)
2013. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor vár... 15 éves korodig ha van esze, akkor vár. Addig ő se hal bele. Ha nem vagy olyan fontos neki, akkor meg hagy had menjen dugni... Nem lennétek egy hullámhosszon.
2013. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
figyelj pubi. ha azelőtt farkal meg, akkor büntethető lesz miatta. te meg várj minimum 3 évet
2013. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok értelmes választ! :D ment a zöld kéz :)
2013. febr. 25. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. :) Én várnék rád. :) Szerintem tök jó, hogy ilyen fiatalon még nem akarsz szexelni, és vártok a dologgal. Amugy 15 évesen még neki sem kötelező, meg a fiúk amúgy is később érnek. Mi három évet vártunk, pedig 15 évesek voltunk mikor összejöttünk, de szerintem még ez is belefér.
2013. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. febr. 25. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!