Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud tanacsot adni mit...

Valaki tud tanacsot adni mit tehetnek vagy hogyan javithatnek a helyzeten?

Figyelt kérdés
nem tudom volt e valakinek is hasonlo tapasztalata de nekem folyamatosan folyik a nyalam es angyon. 8 hetes terhes vagyok es egy hete tart kb es nem tudom meddig fog meg tartani, mit ehetnek vagy ihatnek ami csokentene a nyaltermelest mert nagyon kellemetlen , elore is koszonok minden valaszt es segitseget
2012. ápr. 9. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem olvastam el mind,de itt hátha találsz,hasznos információt.

2012. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kerülni az ízfokozókat,mert azok serkentik a nyáltermelést.

Én Szászhalombattán a kőolajfinomitó melletti benzinkútnál szoktam nyálazni amikor ott tankolok és belélegzem azt ami jön a kéményből. Terhesség nélkűl.

Utánaolvastam és az aromás szénhidrogének okozzák.

Talán terhesen érzékenyebb vagy rájuk,de ez csak sejtelem...biztosra semmit se tudok.

2012. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ezzel én is megküzdöttem. Sajna nekem sokáig tartott. Segített a ropi , sós chips, és a szotyi. A szotyit amúgy is ajánlják kismamáknak, vagy a tökmagot. Talán Neked is bejön.

Kitartás!

2012. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!