Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon régóta nem volt senkim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régóta nem volt senkim és nagyon régóta nem voltam szerelmes. Elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha is az legyek. Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

Ma azon gondolkodtam, ahogy láttam az utcán sétáló párokat, hogy már olyan régóta nem volt barátom, hogy el sem bírnám képzelni, hogy egyáltalán legyen, meg hogy mély érzelmeket tápláljak egy férfi iránt. Elkapott ma az az érzés, hogy mi van akkor, ha velem van a baj vagy valami hiba esett a gépezetbe és én már soha nem is leszek szerelmes és belém sem lesz senki és egyedül maradok. :(


24/N



2013. febr. 25. 21:54
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
7: Jó, de nálam már években kell ezt a dolgot számolni :(
2013. febr. 25. 22:01
 12/39 A kérdező kommentje:
8: Most legszívesebben csak bíztatnálak, hogy majd biztosan lesz :)
2013. febr. 25. 22:02
 13/39 anonim ***** válasza:
Nekem is... De majdcsak megváltozik, én próbálom optimistán nézni a dolgot (bár nagyon nehezen megy). Egyébként tényleg veled (és persze velem is) baj van, de nem feltétlen olyan, ami veszélyes, hanem pl ha zárkózott vagy, hol tudnál ismerkedni ? stb
2013. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
A biztatást minden napra megkapom:)Azért köszi.
2013. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
10: Valóban nehéz eset vagyok, ezt már többen is mondták. Ugyanakkor nem tartom magam értelmi fogyatékosnak, szóval nem azért lehetek ilyen, mert hülye lennék vagy valami, hanem pont ellenkezőleg. Engem érdekel, hogy valakinek milyen belső értékei vannak és manapság már nagyon nehezen lehet kincseket találni. Csak azért meg nem akarok senkivel együtt lenni, hogy ne legyek egyedül...
2013. febr. 25. 22:05
 16/39 anonim ***** válasza:
Mivel szoktad el ütni az időt ha nincs barátod.Ajánlj nekem is valamit.En olyankor akasztanám magam.
2013. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Falkaparós: Nem mondanám, hogy zárkózott vagyok, illetve attól függ, hogy milyen szempontból. Nagyon nehezen nyílok meg az embereknek, saját dolgaimról és gondolataimról nagyon keveset beszélek, viszont mosolygós vagyok, általában vidám és szeretek másokkal beszélgetni, van beszélőkém. Persze a helyzet hozza... Bulizni már nem nagyon járok, így szórakozóhelyen már nem nagyon ismerkedek, nem nagyon van olyan hely, ahol megtehetném.
2013. febr. 25. 22:10
 18/39 A kérdező kommentje:
16: Ne akaszd magad, azért vannak az életben szép dolgok. :P Hátöö... Jelenleg pl. rengeteget tanulok (végzős vagyok) és szakmai gyakorlatra járok, szóval most egy barát bele sem férne végülis az időmbe, remélem is, hogy nem pont most fog rám találni a szerelem, mert tuti kiakadnék. :D
2013. febr. 25. 22:13
 19/39 anonim ***** válasza:

Falkaparós... úgy hangzik, mint valami sorsjegy..


Viszont ne aggódj, közel 8 év előnyöd van hozzám képest :)

Biztos fogsz találni valakit, akinek az értelmi szinvonala

megüti a mércéd.

2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Már rég bepróbálkoztam volna nálad,ha nem lennék ilyen messzire tőled:)
2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!